مدیر حوزه علمیه خواهران استان:

فعالیت‌های ضد کرونایی خواهران طلبه سمنانی در کشور نمونه است

شناسه خبر : 98360

1399/08/28

تعداد بازدید : 86

فعالیت‌های ضد کرونایی خواهران طلبه سمنانی در کشور نمونه است
مدیر حوزه علمیه خواهران کشور گفت: ورود خواهران طلبه استان سمنان به فعالیت‌های جهادی در دوران کرونا برای رفع مشکلات جامعه در کشور نمونه بود و به تایید بسیاری از مسوولان رسیده است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نجم روز سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان سمنان افزود: ۴۵۰ نفر از طلاب خواهر استان از ابتدای شیوع موج‌های اول و دوم شیوع کرونا در بخش‌های مختلف جامعه فعالیت جهادی دارند.
وی از فعالیت‌های جهادی خواهران طلبه در دوران کرونا در «قرارگاه جهادی دختران حاج قاسم» و در قالب فعالیت‌های جهادی و اجتماعی خبر داد.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان یادآور شد: حضور طلاب خواهر استان در بخش‌های بیمارستانی، نقاهتگاهی و آرامستان‌ها برطرف‌کننده بسیاری از نیازها بود، تا جایی که مسایل مختلف نقاهتگاه شهر سمنان از سوی طلاب خواهر پیش رفت.
وی گفت: ۴۵ طلبه خواهر از حوزه علمیه استان سمنان در قسمت های تغسیل و در بیمارستان و آرامستان فعالیت جهادی داشتند.

وی تاکید کرد: حضور این افراد از ابتدای شیوع کرونا در جامعه در قالب فعالیت جهادی از خدمات اجتماعی و کمتربازگوشده حوزه علمیه خواهران استان سمنان بود و به لطف پروردگار هیچ کدام از این طلاب به کرونا مبتلا نشدند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان به جبهه‌سازی، کار تشکیلاتی و ساماندهی نیروهای جهادی حوزه علمیه خواهران استان در دوران کرونا اشاره و اضافه کرد: شیوع کرونا تقویت مشارکت طلاب خواهر استان سمنان را در مباحث جهادی و اجتماعی به همراه داشت.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به تمرکز این رسانه در زمینه انعکاس دستاوردهای نظام و دولت گفت: تهیه گزارش های مردمی و میزگردهای تخصصی از رویکردهای خبرگزاری ایرنا در رفع مشکلات جامعه است.

محمد جهانگیریان افزود : تولیدات رسانه ای خبرگزاری ایرنا استان سمنان در سال گذشته ماهانه به صورت میانگین تا ۱۳۰ هزار بازدید داشت و مجموع بازدید از محصولات خبری این رسانه در سال ۹۹ به حدود ۸۵۰ هزار بازدید رسیده است.