مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با استاندار دیدار کردند

شناسه خبر : 98241

1399/08/27

تعداد بازدید : 45

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با استاندار دیدار کردند
مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان، در راستای معرفی هر چه بیشتر حوزه و ظرفیت‌های موجود، ایجاد تعامل و بررسی زمینه‌های همکاری، با استاندار اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری كوثر از اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا بهرامی در دیدار با استاندار اصفهان به دستاوردها، فعالیت‌ها و ظرفیت های بانوان طلبه اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود ۵۱ حوزه علمیه خواهران و ۱۳ هزار طلبه و دانش آموخته در این استان، آماده تعامل و همکاری با نهادهای زیر مجموعه استانداری هستیم.

وی اظهار کرد: بانوان طلبه در راستای ترویج فرهنگ غنی اسلام، می توانند گام های مؤثری در جامعه بردارند.

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با بیان اینکه بانوان طلبه ظرفیت های زیادی در زمینه های اجتماعی، دینی و تربیتی دارند و باید از ظرفیت های آنها به خوبی بهره برداری شود، ادامه داد: هم اکنون در برخی از سازمان ها و نهادهای استان مانند؛ آموزش و پرورش، قوه قضائیه، بهزیستی و غیره از بانوان طلبه استفاده می‌شود.

حجت الاسلام بهرامی در ادامه آمادگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان را برای همکاری با مراکز فرهنگی، اجرائی و مردمی در زمینه های مختلف علمی، تربیتی، مشاوره ای و غیره اعلام کرد.

در ادامه این دیدار، استاندار اصفهان با تشکر و قدردانی از حجت الاسلام بهرامی از فعالیت‌ها و دستاوردهای حوزه علمیه خواهران اصفهان ابراز خرسندی کرد و گفت: استانداری آمادگی کامل برای بکارگیری و بهره مندی از ظرفیت و توان علمی بانوان طلبه در شهرستان ها، فرمانداری‌ها، شهرداری ها و نهادهای فرهنگی را دارد.