مدیر حوزه علمیه خواهران سمنان:

مواضع و سیاست‌های تمام روسای جمهوری آمریکا در قبال ایران واحد است

شناسه خبر : 98114

1399/08/25

تعداد بازدید : 47

مواضع و سیاست‌های تمام روسای جمهوری آمریکا در قبال ایران واحد است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان با اشاره به اینکه روسای جمهور آمریکا، همه بازیچه و اجرا کننده سیاست‌های دیکته‌ شده هستند، گفت: مواضع و ریاست‌های تمام روسای جمهور آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران واحد است و تا زمانی که خوی استکباری آن‌ها برقرار باشد، مواضع ایران نیز تغییری نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی نجم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ابراز داشت: تغییر رئیس جمهوری در آمریکا به معنای تغییر مواضع ایران نیست.

وی با اشاره به خشنودی ملت ایران از شکست ترامپ، بیان کرد: ملت ایران با این شخص پدر کشتگی دارد و نه گفتن ملت آمریکا به این فرد، خشنودی ملت شهید پرور به ویژه خانواده شهدا را به همراه داشت.

نجم یادآور شد: مسئله مذکور به معنای خشنودی از روی کار آمدن بایدن نیست زیرا میان فردی که در راس به شهادت رساندن سردار دل‌هاست و فرد تاییدکننده این ترور ناجوانمردانه، هیچ تفاوتی وجود ندارد. 

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به برجام خوشبین نبوده و نیستند، بنابراین در تصمیمات باید توجه لازم را به این امر داشت.

این مقام مسوول اضافه کرد: مطابق فرمایش ایشان، آمریکا در این چهار دهه بارها دشمنی خود با ایران و انقلاب ایران را آشکار کرده است.

مدیرحوزه علمیه خواهران استانسمنان ادامه داد: سیاست‌های اتخاذ شده کاخ سفید در صحنه‌های مختلف بین‌المللی، فقدان نیت‌های خیرخواهانه آنان را به اثبات رسانده است.