نماینده ولی فقیه در استان فارس:

طلاب از تحریم انقلاب اسلامی جلوگیری کنند

شناسه خبر : 97327

1399/08/05

تعداد بازدید : 48

طلاب از تحریم انقلاب اسلامی جلوگیری کنند
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر اینکه طلاب مراقب تحریف انقلاب اسلامی باشند، افزود: اگر ما انقلاب را در همه جوانب بیان نکنیم، بیگانگان و دشمنان اسلام، آن را تحریف می کنند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از استان فارس، آیت الله لطف الله دژکام در آیین اختتامیه همایش حوزه انقلابی _ حوزه منتظر با اشاره به مجاهدت های آیت الله ایمانی در مبارزه با رژیم ستمشاهی و سال های دفاع مقدس ابراز داشت: مرحوم آیت الله ایمانی خدمات اجتماعی و فرهنگی در گستره استان فارس و بوشهر ارائه داده است و به عنوان امام جمعه کازرون منشا خوبی برای مردم بودند بنابرین مدرسه علمیه کازرون مدیون تلاش بی وقفه این مجاهد انقلابی است.
نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: آیت الله ایمانی با حضور در شیراز هشت مدرسه علمیه خواهران و برادران را راه اندازی کردند و برکات آن به مرور دیده خواهد شد که امیدواریم چهره های علم و تقوا از میان جوانان ظهور کند و آینده دار این کشور باشند.

امام جمعه شیراز بر ضرورت انقلابی ماندن حوزه بر اساس تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اشاره کرد و اظهار داشت: آیت الله ایمانی یکی از افراد موثر در حوزه انقلابی و حوزه منتظر بودند که این همایش همه ساله به یاد ایشان برگزار می شود.
وی گفت: پس از اوج گرفتن انقلاب اسلامی، دانشمندان علوم انسانی و فیلسوفان جهان و تحلیلگرانی با حوزه های مختلف به این پرداختند که چگونه انقلابی است که مجموعه تحلیل ها از غیر مسلمانان و دانشمندان اسلامی ما را به نقطه ای رساند که انقلاب ما از سنخ انقلاب های دنیوی که تنها هدف آن نان و آب است، نمی باشد بنابرین با یک نگاه به دنیا نبوده است بلکه انقلاب اسلامی، انقلاب معنوی و اسلامی می باشد.

آیت الله دژکام با تاکید بر اینکه طلاب مراقب تحریف انقلاب اسلامی باشند، افزود: اگر ما انقلاب را در همه جوانب بیان نکنیم، بیگانگان و دشمنان اسلام، آن را تحریف می کنند.