معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه علمیه خواهران:

نشست برخط «سربازی مکتب عشق؛ از حضور تا ظهور» در همدان برگزار می شود

شناسه خبر : 97284

1399/08/03

تعداد بازدید : 86

نشست برخط «سربازی مکتب عشق؛ از حضور تا ظهور» در همدان برگزار می شود
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران همدان از برگزاری سلسله نشست های برخط طلیعه حضور با عنوان«سربازی مکتب عشق؛ از حضور تا ظهور » با حضور اساتید برجسته کشوری خبر داد.

مریم جان جان در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان با اشاره به برگزاری سلسله نشست های برخط طلیعه حضور بیان کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و لزوم آشنایی طلاب جدیدالورود با جایگاه، اهداف و شئون طلبگی و برگزاری همه ساله همایش های طلبگی به صورت حضوری، امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و فراگیر شدن آن، مدیریت استان همدان اقدام به برگزاری سلسله نشست های برخط طلیعه حضور با عنوان«سربازی مکتب عشق؛ از حضور تا ظهور» با حضور اساتید برجسته کشوری کرده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه آغاز دوره طلبگی، آغاز خدمت به مکتب اهل‌بیت(عليهم السلام) است، امیدواريم طلاب با شور و انگیزه کافی در راستای کسب تهذیب نفس و فراگیری علوم حوزوی قدم بردارند تا بتوانند مبلّغانی کارآمد و اثرگذار برای تبلیغ علوم دینی و سیره اهل‌بیت(عليهم السلام) در جامعه باشند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علميه خواهران استان همدان گفت: ایجاد و تقویت انگیزه در طلاب جدیدالورود، تبیین اهداف، وظایف و رسالت بانوان طلبه، آشنایی با انتظارات جامعه از بانوان طلبه، آشنایی با فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و تبلیغی و پرورشی مدارس حوزه‌های علمیه از جمله اهداف برگزاری این سلسله نشست های مجازی است.  

وی اظهار کرد: معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علميه خواهران استان همدان برای طلاب جدیدالورود مدارس خود، همایش طلیعه حضور را به صورت حضوری برگزار می‌کرد تا طلاب با انگیزه قوی‌تری برای ادامه تحصیل تلاش کنند، بنابرين با توجه به شرایط کنونی کشور، امسال در قالب سلسله نشست های برخط با همکاری روابط عمومی و  فناوری اطلاعات مرکز مدیریت برگزار خواهد شد که نخستین جلسه آن در  تاریخ 6 آذرماه از ساعت ۱۰ و نيم صبح  از طریق لینک  live.whc.ir برگزار خواهد شد.

خانم جان جان در پایان افزود: با هماهنگی فناوری اطلاعات مرکز مدیریت، بستر استفاده همه طلاب از این نشست ها فراهم شده است و از همه فعالین فرهنگی عرصه خدمت در مکتب امام زمان(عج الله تعالي) درخواست می شود، اطلاع رسانی های گسترده جهت حضور حداکثری و بهره مندی از مباحث مطرح شده در این نشست را فراهم كنند.