معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان:

فراخوان بانوان طلبه جهادی همدان برای مقابله با کرونا اعلام شد

شناسه خبر : 97283

1399/08/02

تعداد بازدید : 74

فراخوان بانوان طلبه جهادی همدان برای مقابله با کرونا اعلام شد
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران همدان از اعلام فراخوان طلاب جهادی خواهر مدارس علمیه استان همدان در عرصه مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

مریم جان جان در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان با اشاره به فراخوان طلاب جهادی گفت: با توجه به موج سوم شیوع بیماری کرونا و تشدید آن در استان همدان، بنا به توصیه مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) در ساماندهی امور کشور با فعاليت جهادی و انقلابی، حوزه های علمیه خواهران در این شرایط بحرانی باید مشارکت و همدلی بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: هدف ما از ایجاد این فراخوان، دستیابی به اطلاعات طلاب جهادگر و زمینه های مورد علاقه ایشان جهت خدمت در این عرصه است.

معاون فرهنگی تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران همدان افزود: طلاب با فعالیت های جهادی در محورهای فرهنگی، بهداشتی، حمایتی و غيره درخدمت جامعه هستند و همگام با کادر درمان در بخش های مختلف تولید و توزیع ماسک، تدفین و تغسیل، تولید و توزیع بسته های های بهداشتی و مراقبت از بیماران خواهند درخشید.

وی تصریح کرد: تشکیل گروه جهادی در شرایط کنونی کشور  همان آتش به اختیاری است که رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالي) انتظار دارند.

خانم جان جان در پایان افزود: علاقه مندان می توانند جهت کسب توضیحات بیشتر به سایت مدیریت استان همدان به آدرس http://hamadan.whc.ir مراجعه كنند و با تکمیل فرم مشخصات، عرصه علاقه مندی خدمت خود را تعیین و در نهایت فرم اطلاعات شخصی خود را تا پایان آبان ماه به آدرس ایمیل hamedan@whc.ir  ارسال كنند.