رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

طلاب دغدغه انقلاب داشته باشند

شناسه خبر : 97107

1399/07/27

تعداد بازدید : 34

طلاب دغدغه انقلاب داشته باشند
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد گفت: دغدغه انقلاب برای طلاب ضروری است و طلاب علاوه بر عامل بودن باید گسترش دهنده سخنان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) باشند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام حسین حاتمی  در نشست هم اندیشی که در مدرسه علمیه حضرت  خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد با حضور مدیر و معاونان این مدرسه برگزار شد گفت: مدرسه علمیه خواهران بهاباد ازسال 1392شروع به کار کرد و از آن جایی که این شهرستان موقعیت بسیار خوبی برای پذیرش طلبه دارد، خوشبختانه روز به روز به علاقمندان این مکتب اضافه می شود .

وی اضافه کرد: مسئولان  مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بهاباد باید از این ظرفیت، نهایت استفاده را برده و محوریت فعالیت خود را بر تربیت خواهران مبلغ بگذارند.

حجت الاسلام حاتمی افزود: درجامعه امروز نیاز مبرم و زیاد به مبلغ خواهر که  بتوانند فعالیت و دغدغه های انقلابی و رهبری را به گوش بانوان برسانند احساس می شود برسانند، و طلاب  لازم است مطالعه مؤثر و دقیق در این زمینه داشته و  با مسائل روز دنیا آشنا باشند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بهاباد با اشاره به اینکه خوشبختانه از طلاب در زمینه های  تبلیغی مدارس امین، آموزش وپرورش، دادگاه، سپاه و موسسه های فرهنگی وهنری استقبال خوبی  به  عمل می آید افزود: طلاب  نباید تنها برای اشتغال درس بخوانند بلکه لازم است محوریت خود را بر تبلیغ دین بگذارند.

وی انقلابی بودن طلاب را حائز اهمیت دانست و اضافه کرد: طلاب علاوه بر عامل بودن به فرمایش ها رهبری باید گسترش دهنده فرهنگ دینی و سخنان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در فضای مجازی  و حقیقی باشند.

کارشناس دینی در پایان با اعلام آمادگی همه جانبه با مسئولان مدرسه علمیه حضرت خدیجه(سلام الله علیها)  بهاباد در راستای تربیت مبلغ خواهر گفت:  با انجام کار تشکیلاتی باید  زمینه جامعه انقلابی را ایجاد کرد.

ارائه گزارش فعالیت طلاب در زمینه های فرهنگی و تبلیغی  توسط مدیر مدرسه علمیه حضرت خدیجه( سلام الله علیها) بهاباد از دیگر بخش های این نشست بود.