مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در حکمی مدیرکل روابط عمومی را معرفی کرد

شناسه خبر : 96952

1399/07/24

تعداد بازدید : 141

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در حکمی مدیرکل روابط عمومی را معرفی کرد
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در حکمی حجت الاسلام والمسلمین جواد بهشتی‌پور را به عنوان مدیرکل روابط عمومی این نهاد معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام والمسلمین «عبدالکریم بهجت پور» با صدور حکمی از زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام والمسلمین یحیی جهانگیری مدیر سابق قددردانی و هدایت و ساماندهی این اداره کل را به حجت الاسلام والمسلمین جواد بهشتی‌پور واگذار کرد.

مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه های علمیه خواهران کشور را پیش از این حجت الاسلام و المسلمین جهانگیری از اساتید و پژوهشگران بین الملل به مدت یک سال بر عهده داشت. 
ادامه مسوولیت مذکور بر اساس حکم مدیر این نهاد حوزوی بر عهده حجت الاسلام والمسلمین بهشتی‌پور است. وی کارشناسی ارشد فلسفه و کلام و طلبه سطح 4 حوزه علمیه قم را در کارنامه فعالیت‌های اجتماعی خود دارد.
مدیریت روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهرحضرت فاطمه معصومه(س) به مدت ۵ سال؛ مدیریت مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری فاطمی، ریاست اداره خانواده حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س)، مسئولیت قرارگاه فرهنگی جهادی فاطمی، دبیری کارگروه محتوایی شورای بزرگداشت دهه کرامت کشور و دبیر اجرایی چهارمین اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام از دیگر فعالیت‌های وی است.