امام جمعه قروه:

هدف اصلی انقلاب اسلامی، ظهور امام زمان(عج) است

شناسه خبر : 96766

1399/07/20

تعداد بازدید : 28

هدف اصلی انقلاب اسلامی، ظهور امام زمان(عج) است
امام جمعه قروه ضمن اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرمود که پیروزی در جنگ، شکست صدام و نابودی آمریکا و اسرائیل هدف اصلی ما نیست، افزود: هدف اصلی انقلاب، ظهور امام زمان(عج الله تعالی) است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کردستان، حجت الاسلام والمسلمین رستمی در دومین نشست بصیرت افزایی سیاسی که در جمع طلاب مر کز تخصصی الزهرا(سلام الله علیها) قروه برگزار شد، با بیان این مطلب که دفاع مقدس یک دفاع همه جانبه بود و بعد از گذشت سه دهه، همچنان از تقدس برخورداراست، گفت: این انقلاب در22 بهمن سال 1357 آغاز شد و جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم های پی در پی، برجام ها و کارشکنی برخی از مسئولین و غیره هرکدام مرحله ای از این انقلاب بودند، که برای هر کدام از این توطئه ها مردان و زنان انقلابی جنگیده اند.

امام جمعه شهر قروه در ادامه با تفسیر و تبیین آیه 23 سوره احزاب گفت: خدا توسط افراد مومن و دیندار خود از دین خود دفاع می کند و اینها کسانی هستند که بر سر عهد و پیمانی که با خداوند بسته اند، استوار باقی می مانند.

وی با توجه به آیه مطرح شده، دومین پیام آیه را بسته نبودن باب شهادت عنوان کرد و اظهار داشت: کسانیکه با خدا پیمان می بندند در پیمانشان هیچ تغییر و تبدیلی ایجاد نمی کنند، این همان نتیجه ای است که ما در انقلاب دیدیم.

حجت الاسلام والمسلمین رستمی ضمن اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرمود که پیروزی در جنگ، شکست صدام و نابودی آمریکا و اسرائیل هدف اصلی ما نیست، افزود : هدف اصلی انقلاب ظهور امام زمان(عج الله تعالی) است، پس هدف همه ما باید این مسئله باشد که درس خواندن، تفکر، فعالیت اجتماعی و سیاسی ما و اینکه هرکاری که انجام می دهیم باید درمسیر خشنودی خدا و اهل بیت(علیهم السلام) و زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج الله تعالی) باشد.