مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری خبرداد:

حضور جهادی خواهران طلبه ساری در سنگر کمک مومنانه

شناسه خبر : 95651

1399/06/24

تعداد بازدید : 43

حضور جهادی خواهران طلبه ساری در سنگر کمک مومنانه
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام‌الله علیها) ساری گفت: حضور جهادی خواهران طلبه در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا و کمک مؤمنانه به نیازمندان همچنان ادامه دارد.

خانم فاطمه صغری طالب‌زاده طی گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر از مازندران اظهار کرد: خیریه مهدی موعود (عج الله تعالی فرجه الشریف) وابسته به مدرسه علمیه الزهرا(سلام‌الله علیها) ساری در راستاي بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص کمک مؤمنانه به اقشار آسيب‌ديده، با مشارکت طلاب و خيرين توانست 50 بسته معيشتي به ارزش هر بسته 250 هزار تومان تهيه و ميان نيازمندان شهرستان در دهه اول محرم توزيع کند.
وی اضافه کرد: هر یک از بسته‌های غذایی شامل روغن، برنج، گوشت، مرغ و غیره، بسته بهداشتی شامل ماسک و دستکش بود که با کمک طلاب در بین نیازمندان پخش شد.
استادحوزه مازندران بیان کرد: علاوه بر این 2 رأس گوسفند ذبح‌شده و گوشت‌های نذری بسته‌بندی و همراه با 45 بسته غذای گرم و تعدادی پرچم سیاه مزین به نام‌های مبارک اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در سطح شهر توزیع گردید.
وی تصریح کرد: باوجود تمام مشکلاتی که در طول تاریخ جهت برگزاری مراسم‌های عزاداری امام حسین(علیه‌السلام) وجود داشته است، پیروان راستین آن حضرت این سنت حسنه را زنده نگهداشته و فداکاری‌های زیادی انجام داده‌اند، لذا این مدرسه علمیه نیز در این شرایط کنونی جامعه مراسم عزاداری دهه اول و دوم محرم را با رعایت مسائل بهداشتی برگزار کرد.