در مصاحبه ای با دبیر کانون دانش آموختگان مدرسه علمیه الزهرا(س) بافق،

هدف از اجرای کارگاه های جریان شناسی در بافق تبیین شد

شناسه خبر : 95635

1399/06/24

تعداد بازدید : 65

 هدف از اجرای کارگاه های جریان شناسی در بافق تبیین شد
طی مصاحبه ای با دبیر کانون دانش آموختگان مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق هدف از اجرای کارگاه های جریان شناسی تبیین شد.

 خانم زهرا زارعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کوثر از یزد در تبیین برگزاری کارگاه های 25 جلسه ای جریان شناسی ایران معاصر گفت: هدف از اجرای این دوره افزایش اطلاعات سیاسی، بینش و تفکر عالمانه و عادلانه و بصیرت افزایی دانش اموختگان حوزه و دانشگاه است که امیدواریم با اهتمامی که به کیفیت این کارگاه ها داشته ایم به هدف مد نظر برسیم.

وی اضافه کرد: شرکت کنندگان در این کارگاه ها با جریانات ایران معاصر و با اهداف حزب ها و گروهک ها و همچنین جریانات حق و باطل از ابتدای آفرینش انسان به عنوان تجربه های تاریخی آشنا میگردند تا این دانش افزایی ابزاری جهت رسیدن به تفکر متمدن اسلامی شود.

این استاد حوزه تصریح کرد: در این دوره ما میزبان جمعی از دانش اموختگان حوزه و دانشگاه شهرستان بافق هستیم و علی رغم شیوع بیماری کرونا که منجر به تعطیلی بخشی از برنامه های فرهنگی شده، کانون دانش اموختگان الزهرا (سلام الله علیها) بافق، در کارگاه های مختلفی که برگزار شده با استقبال خوب علاقمندان به علم و دانش مواجه شده است؛ لیکن این کارگاه های دانش افزایی برخی به صورت مجازی و برخی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار شده است.

وی در رابطه با مدت برگزاری دوره گفت:این دوره  طی 25 جلسه از  16 شهریور شروع و به صورت هفته ای دو روز برگزار میشود.

زارعی در پایان خطاب به مسئولان گفت:  با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب، مبنی بر این که ایران اسلامی نیازمند کار فرهنگی وقفه ناپذیر است و نباید لحظه ای غفلت کرد، متولیان امور فرهنگی در ادای این امر رهبری با تدبیر و اتخاذ رویکردی درست برنامه های فرهنگی را مهندسی کنند تا هر روز شاهد شکوفایی و به ثمرنشینی طرح ها و برنامه های کلان فرهنگی باشیم و به یاری خدا فساد را از جامعه برچینیم و جامعه را به سمت تمدن اسلامی سوق دهیم.