معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران:

نشست آنلاین«رسالت یک بانوی طلبه» برگزار شد

شناسه خبر : 95561

1399/06/26

تعداد بازدید : 29

نشست آنلاین«رسالت یک بانوی طلبه» برگزار شد
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: نشست آنلاین«رسالت یک بانوی طلبه» با محوریت «نقش حوزه های علمیه خواهران در تمدن سازی دینی» برگزار شد.

مریم جان جان در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان، از برگزاری نشست مجازی، در ایام آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با عنوان«رسالت یک بانوی طلبه» با حضور حجت الاسلام والمسلمین رجبی، عضو شورای عالی حوزه علمیه و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خبر داد.

وی ادامه داد: این نشست با همکاری روابط عمومی و  فناوری اطلاعات مرکز مدیریت و همچنین روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ۲۵ شهریور ۹۹ از ساعت ۱۸ عصر از طریق لینک live.whc.ir/Hamedan برگزار شد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: با برنامه ریزی و اندیشه درست، در همان ابتدای سال تحصیلی می توانیم در همه زمینه های تمدن‌سازی و رشد طلاب قوی‌تر ورود و افق های پیش رو را بیش از پیش ترسیم کنیم.

وی با تأکید بر اینکه جهان در حال تحول و دشمن همچنان در تکاپو است، افزود: حوزه های علمیه خواهران با توجه به اینکه رسالت مادر سادات حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) را بر دوش می کشند، به عنوان پرچمداران تمدن سازی دینی و اسلامی، باید مقاوم تر از گذشته حرکت کنند و برای تربیت طلاب پویا و تمدن ساز برنامه ریزی مطلوب ارائه کنند.

خانم جان جان تصریح کرد: امروزه با توجه به رسالت سنگین حوزه های علمیه خواهران به ویژه در عرصه قشر بانوان جامعه با کشف استعدادهای درخشان طلاب و به فعلیت در آوردن آن تا قله های سترگ، در راه تحول بنیادین و تمدن ساز می توان حرکت کرد.