مدیر حوزه علمیه خواهران:

طلاب با برنامه‌ریزی و اراده قوی گام بردارند

شناسه خبر : 95548

1399/06/24

تعداد بازدید : 39

طلاب با برنامه‌ریزی و اراده قوی گام بردارند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: حوزه مسیری باشکوه و دارای چالش است که طلاب با برنامه ریزی و عزم و اراده قوی می توانند در آن به موفقیت برسند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از همدان، ام کلثوم امیدی در آیین آغاز سال تحصیلی مدرسه علمیه خواهران الراضیه(سلام الله علیها) اسدآباد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به ویژه به طلاب جدیدالورود گفت: افتخار سربازی امام عصر(عج الله تعالی) توفیق بسیار بزرگی است که شامل هر فردی نمی شود، بنابراین بر خود ببالید که در یک مسیر روشن قرار گرفته اید.

وی در ادامه تصریح کرد: مسیر طلبگی راه پرشوری است که فراز و نشیب های بسیاری دارد و اگر انگیزه و اراده قوی داشته باشید، با تحصیل در حوزه می توانید یک مبلغ توانا، پژوهشگری موفق و طلبه ای نمونه باشید، به شرطی که هدف های کوتاه مدت و بلندمدت خود را مشخص کنید.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان بیان کرد: با برنامه ریزی و هدف گزاری صحیح و استفاده بهینه از زمان و همچنین با اراده قوی می توانید به اهداف والا برسید زیرا انسان در روی زمین خلیفه الله و جانشین خداوند است و می تواند با توکل بر خداوند بر هر کاری قادر باشد.

وی در پایان افزود: به طلاب توصیه می کند که فرصت ها را غنیمت بدانید و به مطالعه هدفمند کتاب های شهید مطهری(ره) و زندگی نامه بزرگان و علمای دین در برنامه روزانه و مستمر خود بپردازید.

 

شایان ذکر است، از برنامه های اجرا شده در این مراسم، خیرمقدم گویی خانم ضحاکی آراسته مدیر مدرسه علمیه الراضیه(س)، پخش کلیپ و ذکر مصیبت و توسل به ساحت  امام حسین(ع) بود و در پایان نیز از همه شرکت کنندگان با اهدای بسته فرهنگی و غذای نذری پذیرایی به عمل آمد.