نامه حضرت آیت‌الله علوی گرگانی به رئیس جمهوری در مورد گرانی های اخیر

شناسه خبر : 94204

1399/04/29

تعداد بازدید : 137

نامه حضرت آیت‌الله علوی گرگانی به رئیس جمهوری در مورد گرانی های اخیر
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس جمهور: ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
به گزارش خبرگزاری کوثر،  حضرت آیت‌الله علوی گرگانی در نامه ای به رئیس  جمهور بیان کردند: ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و بی ثباتی قیمت ها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
 
متن نامه به این شرح است:
 
بسمه تعالی
 
ریاست محترم جمهور جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای روحانی  زید عزه
سلام علیکم
 
شرایط فعلی جامعه و ناله های قشر مستضعف و متوسط جامعه از فشار گرانی و  بی ثباتی قیمتها قلب هر انسان دلسوز نسبت به مملکت را می آزارد.
 
افزایش بی حساب و کتاب قیمت ارز و سکه و افزایش اجاره بها در کنار کوتاهی برخی مدیران در سالهای گذشته برای حل مشکلات مردم و دلبستگی بیش از حد به خارج از کشور،  مردم را دلسرد کرده است.
 
گر چه مدیران دولتی و مسئولین امر با توجه به فشارهای تحریم  تلاشهایی را مبذول داشته اند، لکن این تلاشها برای مردم ملموس نبوده و  مردم از ضعف نظارت و افزایش بی رویه قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی  سخت آزرده خاطر گشته اند که باید هر چه سریعتر فکر عاجلی برای آن بشود.
 
تلاش برای افتتاح طرح‌های نیمه تمام و تأمین کالاهای اساسی گر چه لازم و ضروری است اما بسنده کردن به این مسائل و آمارهای مدیران  و بی توجهی به کف بازار و خواسته های به حق مردم موجب پشیمانی خواهد بود، لذا لازم است هر چه سریعتر فکری کرده و با تقویت نظارت بر بازار و کاهش قیمت دلار به قیمتهای سابق و ثبات بخشی به اقتصاد کشور جبران کاستی ها شود.
 
والسلام علی من اتبع الهدی
٩٩.۴.٢۴