همکاری و تعامل میان ستاد اقامه نماز و مدیریت حوزه علمیه خواهران البرز در الویت است

شناسه خبر : 93370

1399/04/10

تعداد بازدید : 147

همکاری و تعامل میان ستاد اقامه نماز و مدیریت حوزه علمیه خواهران البرز در الویت است
رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز بر لزوم تقویت تعامل و همکاری بیش از پیش با مدیریت حوزه علمیه خواهران استان در عرصه‌های تبلیغی و فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، حجت الاسلام مرادی در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان البرز گفت: یکی از اولویت های جدی ستاد اقامه نماز استان البرز همکاری نزدیک با حوزه علمیه خواهران استان است.

وی با تأکید بر لزوم حضور جدی و با نشاط طلاب حوزه علمیه خواهران البرز در برنامه ها و دوره های ستاد اقامه نماز استان، بیان کرد: با برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی برای طلاب جوان می توان از ظرفیت آنها در عرصه های مختلف تبلیغی بهره مند شد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز با اشاره به ظرفیت حوزه‌های علمیه در استان گفت: یکی از کارها در راستای انقلابی گری این است که حوزه نقش خود را در امور آموزشی و تربیتی کشور ایفا کند، به خصوص در شرایطی که برخی مباحث مربوط به سند ۲۰۳۰ را مطرح می‌کنند.

وی با بیان اینکه  سه تفاهم نامه همکاری با حوزه علمیه خواهران در نظر گرفته شده است، افزود: اولین مورد برگزاری دوره ها‌ی تفسیر قرآن برای مبلغان با همکاری ستاد تفسیر و محور دوم برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت تربیت مبلغ تخصصی نماز است.

وی در ادامه تصریح کرد: دویست عنوان تخصصی پایان نامه در موضوع نماز در نظر گرفته شده که می‌تواند محور همکاری پژوهشی با حوزه‌های علمیه خواهران استان البرز قرار بگیرد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان البرز نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام مرادی به عنوان سکاندار این نهاد تبلیغی و فرهنگی، گفت: امیدواریم با حضور حضرتعالی که از نیروهای جوان و خوش فکر هستید بتوانیم  بیش از پیش در موضوعات مختلف حوزوی، فرهنگی و تبلیغی همکاری و تعامل داشته باشیم.

حجت الاسلام طاهر در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه استان البرز از لحاظ نیروهای انسانی جوان، خوش فکر و توانمند در عرصه های مختلف، از ظرفیت بالایی برخوردار است که می توان با بکار گیری این عزیزان برنامه ها و فعالیت‌های فرهنگی مختلفی را در مساجد اجرا کرد.