ثبت نام پذیرش در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) استان البرز رشد چشم گیری داشته است

شناسه خبر : 93134

1399/04/04

تعداد بازدید : 176

ثبت نام پذیرش در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) استان البرز رشد چشم گیری داشته است
معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) گفت: طلاب حوزه علمیه با شعار هر طلبه یک داوطلب در میان دوستان و اقوام خود به تبلیغ در زمینه پذیرش اقدام کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، خانم مرادی با اشاره به تاکيدات مقام معظم رهبري براي تحول در حوزه، اظهار داشت: نیاز به عالمان دینی که به دینِ مردم خدمت کنند نیاز اولِ حیاتی کشور است، و ما نمی‌‌توانیم این نیاز را به هیچ طریقی به جز حضور جوانان مستعد درحوزه‌های علمیه  تأمین کنیم.معاون آموزش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) گفت: طلاب حوزه علمیه با شعار هر طلبه یک داوطلب در میان دوستان و اقوام خود به تبلیغ در زمینه پذیرش اقدام کردند.

وی همچنین به حضور پررنگ این مدرسه در فضای مجازی جهت تبلیغ پذیرش اشاره کرد و افزود: بازتاب تبلیغات گسترده باعث شده است داوطلبین از شهرهای مختلفی مانند مشهد، همدان، خوزستان، اصفهان جهت ثبت نام با این مدرسه در ارتباط باشند.

خانم مرادی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط موجود ، جهت جذب حداکثری از طریق شبکه های مجازی با ارگانها و سازمان های مختلفی از جمله دانشگاه ها، مدارس آموزش وپرورش، هیئت های مذهبی، آستان مقدس امام زاده طاهر علیه السلام و انجمن های اسلامی تعاملات بسیار خوبی صورت گرفته است .

لازم به ذکر است با توجه به تمدید مهلت ثبت نام ، داوطلبین می توانند جهت پیش ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۹۱۵۰۹۷۸ و یا آیدی Hoze_F_Z@ در ایتا با ما در ارتباط باشند.