مدیر مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت(س) هشتگرد:

بانوی خَیّر کرجی منزل خود را وقف حوزه های علمیه خواهران کرد

شناسه خبر : 93035

1399/04/03

تعداد بازدید : 360

بانوی خَیّر کرجی منزل خود را وقف حوزه های علمیه خواهران کرد
یک بانوی خَیّر کرجی منزل مسکونی خود به همراه وسایل آن را وقف مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت(س) کرد.

خانم فتحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کوثر، در ارتباط با وقف یک منزل مسکونی به حوزه علمیه خواهران اظهار کرد: زمانی که خانم زهرا سلطانی، خیر محترم برای واگذاری یک باب آپارتمان مسکونی مهر در شهر هشتگرد به حوزه های علمیه خواهران اعلام آمادگی کرد، موضوع به اداره حقوقی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در استان قم ابلاغ شد.

مدیر مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) هشتگرد استان البرز از انعقاد صلح نامه به منظور وقف این منزل مسکونی خبر داد و گفت: یک باب آپارتمان مسکونی مهر در شهر هشتگرد به مساحت تقریبی ۸۱ متر مربع به همراه کلیه اسباب و وسایل به منظور تقویت و پشتیبانی منابع مالی پایدار مدرسه علمیه کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها هشتگرد برابر صلح نامه (مشروط به استفاده پس از فوت مصالح) به مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت(س) هشتگرد، صلح قطعی منجز و غیرقابل رجوع گردید.

 وی افزود: این خیر محترم، طی مرقومه ای جداگانه اجازه لازم به مدرسه علمیه خواهران کریمه اهل بیت(س) در خصوص فروش، تبدیل به أحسن، رهن، اجاره و غیره را به این مدرسه علمیه دادند.

خانم فتحی با تقدیر از این عمل پسندیده اظهار داشت: معاونت منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه خواهران با ارسال تقدیرنامه ای از این اقدام پسندیده قدردانی کرد که طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین مختاری، امام جمعه محترم شهرستان هشتگرد به ایشان تقدیم شد .

وی افزود: در ادامه نیز از خانم زهرا سلطانی برای انجام امور مربوط به صدور وکالت نامه فروش به نام مدرسه علمیه کریمه اهل بیت(س) هشتگرد، به استان قم دعوت شد و پس از انجام امور اداری، طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام و المسلمین، رئیس حوزه ریاست مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، از اقدام خیرخواهانه وی تقدیر و تشکر به عمل آمد.