نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:

کرونا پوشالی بودن حکومت های غربی را نشان داد

شناسه خبر : 92057

1399/03/10

تعداد بازدید : 74

کرونا پوشالی بودن حکومت های غربی را نشان داد
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ویروس کرونا را در در رسوا کردن حکومت های به ظاهر قدرتمند و پوشالی غرب موثر دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از همدان، حجت الاسلام و المسلمین فلاح در ویدئو کنفرانس ره آورد کووید 19 که با حضور اساتید برتر کشوری و طلاب مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) فامنین برگزار شد، گفت: سال ها غرب به ساخت فیلم هایی که حتی شکست امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) را نشان می دادند، مشغول بود اما در این ایام که بحث مقابله با ویروس کرونا مطرح است، نشان دادند که حاکمیت قوی باید در تمام عرصه ها وجود داشته باشد و حتی شاهد بودیم که غرب پوشالی در رفع مشکلات خود ناتوان بود.
وی افزود: مردم ایران با کمک های مومنانه در ایام کرونا مانند همیشه ثابت کردند که با وحدت و همدلی می توان بر هر دشمنی پیروز شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث علائم ظهور که در فضای مجازی مطرح می شود، اذعان کرد: بحث علائم ظهور و نقش کرونا در ایجاد ظهور صحیح است و همدلی مردم با یکدیگر یکی از نشانه هاست.

وی تصریح کرد: مردم در آخرالزمان توجه جدی تری به مباحث اعتقادی دارند و  شبهات خود را بیشتر مطرح می کنند و به دین گرایش بیشتری می یابند، همچون پخش اذان در اسپانیا که مورد توجه مردم جهان قرار گرفت.

وی در پایان گفت: این دیوار بزرگی که در برابر چشم جهان سومی ها ساخته شده بود و این بحث کرونا آبروی این حکومت های به ظاهر قدرتمند را برد و موجب شد که بفهمند باید یک قدرت الهی و معنوی باشد تا مردم آسوده زندگی کنند، همانطور که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرموده اند که آمریکا در حال افول است و کرونا این بحث را به خوبی ظاهر و این خدمت را کرد که ناکارآمدی مدل های جدید حکومت بر دنیا را نشان داد و بشر را به یک حکومت دیگری که منجی بشریت باشد، متوجه کرد.