پیام تبریک مدیر حوزه های علمیه خواهران به رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

شناسه خبر : 91980

1399/03/08

تعداد بازدید : 91

پیام تبریک مدیر حوزه های علمیه خواهران به رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور در پیامی انتصاب رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به ریاست مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: 

حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای بهرامی (زید عزه)

رئیس محترم مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی

سلام علیکم

با تقدیم احترام و آرزوی توفیق روزافزون، انتصاب شایسته جناب¬عالی را که دارای دانش و تجربه طولانی در زمینه فناوری اطلاعات و علوم اسلامی و انسانی هستید، به سمت رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) تبریک عرض می‌نمایم.

فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات از عرصه‌های بسیار تأثیرگذار در جوامع بشری است که بهره‌برداری مناسب از آنها علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های تحقیقات، بر اتقان، و جامعیت پژوهش‌ها می‌افزاید و حضور در این میدان، فرصتی مغتنم برای اثرگذاری علمی و تبلیغی خواهد بود.

بحمدالله در دوره فعالیت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای شهریاری با تلاش¬های صورت گرفته، محصولات و آثار ارزشمندی در حوزه علوم اسلامی و انسانی تولید شده است، که امید است با پشتوانه ی علمی و مهارتی جناب¬عالی در عرصه فناوری اطلاعات و علوم رایانه‌ای، شاهد رشد و پیشرفت بیش از پیش این حرکت ارزشمند باشیم.

همچنین با عنایت به ظرفیت‌های علمی و نیروی انسانی با استعداد حوزه‌های علمیه خواهران، آمادگی این مجموعه را برای همکاری با آن مرکز محترم اعلام می‌نمایم.