معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان:

نشست مجازی "وظایف بانوی تراز انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب" برگزار می شود

شناسه خبر : 91973

1399/03/11

تعداد بازدید : 61

نشست مجازی
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان از برگزاری نشست مجازی "وظایف بانوی تراز انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب" همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(قدس سره الشریف ) در 13 خرداد ماه سالجاری خبر داد.

خانم مریم جان جان در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان گفت: نشست مجازی با موضوع " وظایف بانوی تراز انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب " در تاریخ 13 خردادماه از ساعت 10 الی 11 و نیم از طریق  سامانه سیما برگزار می شود.

وی مخاطبین این نشست را شامل طلاب، اساتید، دانش آموختگان، مبلغان، کادر و غیره دانست و افزود: زنان نه‌ تنها در پیروزی انقلاب اسلامی سهم بزرگی ایفا کردند، بلکه در تثبیت  نظام  جمهوری  اسلامی  و تداوم  انقلاب نیز حرف نخست را زدند و با حضور در صحنه های گوناگون انقلاب، توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان با اشاره به تلاش امام خمینی(ره) و شخصیت‌های حوزوی قبل از انقلاب برای باطل کردن نقش‌های شوم دشمنان اسلام علیه زنان ادامه داد: حضور حماسه‌ ساز زنان در همه عرصه های تاریخی بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: برای تحقق کامل تمدن اسلامی باید تولید فکر و پرورش انسان مورد توجه قرار گیرد، بنابراین آشنایی طلاب با وظایف خود به عنوان افرادی که می خواهند کشور عزیز ایران را در رسیدن به این تمدن یاری کنند، امری خطیر و سرنوشت ساز است.

وی تصریح کرد: طلاب در این نشست با جایگاه واقعی و نقش آفرینی خود در رسیدن به اهداف گام دوم انقلاب آشنا می شوند و در عرصه اجتماع با عنوان منادیان حق با بصیرت افزایی و آگاهی بخشی گام های استواری را بر خواهند داشت.