مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) کلاردشت:

روحانیت اصيل شیعه در برابر اسرائیل غاصب بدون هيچ سازشي واكنش نشان مي دهند

شناسه خبر : 91746

1399/03/01

تعداد بازدید : 45

روحانیت اصيل شیعه در برابر اسرائیل غاصب بدون هيچ سازشي واكنش نشان مي دهند
مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام‌الله علیها) کلاردشت گفت: روحانیت اصيل شیعه سازش‌ ناپذیرترین مجموعه‌ ايي است که در برابر خطر اسرائیل غاصب بدون هیچ‌گونه مسامحه‌ای مقاومت کرده است.

خانم زهرا بحر کاظمی در گفت‌ و گو با خبرگزاری کوثر از مازندران گفت: روحانیت شیعه جهت انجام وظیفه‌ شرعی خود در خصوص قضیه‌ فلسطین، از همان ابتدا پیش‌قدم در این مسئله بوده است و دقت در اهداف و مواضع رهبران دینی و مقایسه‌ آن‌ها با آمال امروزی آن‌ها، ما را مطمئن می‌سازد که این قشر در برابر صهیونیسم بدون هیچ‌گونه تأمل و سازشی از خود واکنش نشان داده‌اند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران بر پایه و مبنای دین مبین اسلام به وجود آمده است و بر همین اساس، حمایت از منافع ملت‌های مظلوم مسلمان از اولین شعارهایی بوده که توسط بنیان‌گذار جمهوری اسلامی مطرح‌ شده است.
آرمان امام خمینی در خصوص روز قدس، سبب جهانی‌شدن این مسئله شد
مدیر مدرسه علمیه خواهران کلاردشت اعلام کرد: آرمان امام خمینی(قدس سره) جان تازه‌ای به پیکر انتفاضه دمید و ابتکار تعیین جمعه آخر ماه مبارک رمضان به‌ عنوان«روز جهانی قدس» سبب ماندگاری مسئله‌ فلسطین شد که پس از ارتحال آن حکیم الهی، پرچم این آرمان‌خواهی بر دوش خلف صالح ایشان، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تشکیل جمهوری اسلامی به معنای قانع شدن به امور داخلی و فراموشی امور کشورهای دیگر به‌ خصوص مسلمانان و مظلومان جهان نیست و تا زمانيکه غده‌ چرکین در دل سرزمین‌های اسلامی و عربی به نام دولت غاصب اسرائیل وجود دارد، ما نمی‌توانیم احساس پیروزی کرده و ساکت بنشینیم.
بحر کاظمی روز جهانی قدس را مهم عنوان کرد و گفت: فرار رسیدن روز جهانی قدس، وظیفه‌ مبرم پشتیبانی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین را بار دیگر با تأکیدی بیشتر از همیشه به مسلمانان غیور جهان یادآوری می‌کند و ما معتقدیم که ملت‌های مسلمان در هر نقطه از دنیا که هستند، اگر تصمیم بر ایستادگی برای اسلام و نصرت آن داشته باشند پیروز خواهند شد.
آزادی فلسطین و نابودی اسرائیل به‌زودی محقق خواهد شد
وی خاطرنشان کرد: خواهران طلبه کلاردشت به مردم غزه، مردان و زنان مظلوم و مقاوم و کودکان معصوم و غنچه‌های پرپر شده فلسطین تجدید بیعت همکاری و همراهی کرده و یقین دارد که بر اساس وعده رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی)، آزادی فلسطین و نابودی اسرائیل از وقایع حتمی خواهد بود و امیدواریم که ما نیز آن روز طلایی را ببینیم و به امامت ایشان در قدس، نماز برپا کنیم.