مدير حوزه علميه خواهران استان يزد:

خواهران طلبه در برنامه‌ريزي براي اعتلاي فرهنگ ديني نقش موثري دارند

شناسه خبر : 91712

1399/03/01

تعداد بازدید : 36

خواهران طلبه در برنامه‌ريزي براي اعتلاي فرهنگ ديني نقش موثري دارند
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد به نقش بانوان طلبه در برنامه‌ريزي براي اعتلاي فرهنگ ديني اشاره و خاطرنشان كرد: نقش طلاب در كشور بسيار ارزشمند است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام والمسلمين كارگر شوركي در دیدار با فرماندار ابرکوه با تاکید بر استفاده از ظرفيت هاي فرهنگي مدرسه علميه خواهران شهرستان ابرکوه افزود: مدرسه علميه خواهران کوثر(سلام الله علیها) ابرکوه از قابليت‌هاي علمي و فرهنگي بالايي برخوردار است و بايد از ظرفيت آن براي توسعه هرچه بیشتر فرهنگ ديني و مذهبي این شهرستان استفاده كند.

وي در ادامه به نقش طلاب در برنامه‌ريزي براي اعتلاي فرهنگ ديني اشاره و خاطرنشان كرد: نقش طلاب در كشور بسيار ارزشمند است بنابرين باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کرد.

در ادامه این دیدار محمد کاظمی نسب، فرماندار ابرکوه ضمن خوش آمد گویی به مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد و همراهانشان، نگاه فرمانداري به  حوزه علميه و مراکز فرهنگي و مذهبي شهرستان را يک نگاه تعاملي دانست و افزود: فرمانداري ابرکوه جهت پيگيري مسائل مدرسه علمیه خواهران کوثر(سلام الله علیها) ابرکوه، آمادگی لازم جهت همکاری را دارد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

معرفی هرچه بیشتر حوزه علمیه خواهران و ظرفیت‌های موجود، آشنایی مدیر مدرسه علمیه ابرکوه با فرماندار محترم، ایجاد تعامل و بررسی زمینه‌های همکاری، امور مربوط به پروژه های عمرانی و جلب حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های مدرسه علمیه خواهران کوثر(سلام الله علیها) ابرکوه از اهداف و ثمرات این نشست مشترک بود.

در حاشیه این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین کارگر از مدرسه علمیه کوثر(سلام الله علیها) ابرکوه بازدید به عمل آورد.