به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی انجام شد؛

تقدیر از کارکنان روابط عمومی حوز‌ه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 91616

1399/02/29

تعداد بازدید : 103

تقدیر از کارکنان روابط عمومی حوز‌ه‌های علمیه خواهران
به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی از کارکنان اداره‌کل ارتباطات،‌روابط عمومی و امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، مراسم تقدیر از کارکنان اداره‌کل ارتباطات، روابط عمومی و اموربین‌‌الملل حوزه‌های علمیه خواهران صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور و حجت‌الاسلام والمسلمین مشرف رییس حوزه ریاست مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور در این نشست  اظهار داشت: هفته ارتباطات روابط عمومی، برای تقدیر از افرادی است که همیشه در پشت صحنه‌ مشغول فعالیت هستند و همواره تلاش می‌کنند تا فعالیت‌های سازمان را به خوبی بازتاب دهند.

وی افزود:  بدون تردید تحول در هر سازمان با همکاری و همت روابط عمومی میسر می‌شود و روابط عمومی‌ نقش بسیار زیادی در تحول سازمان دارد.

مفسر برجسته قرآن کریم با تأکید بر تغییر در بینش ها و ساختارها اظهار داشت:  تغییر در بینش ها و ساختارهای حوزه‌های علمیه خواهران باید به نحوی باشد که این تحول، در عمق فعالیت‌های  مدیریت‌های استانی و مدارس  های علمیه خواهران نفوذ پیدا کند و این موضوع زمانی رخ می دهد که روابط عمومی نقش خود را به خوبی ایفا کند.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با تأکید بر نفوذ روابط عمومی در مدارس اظهار داشت: روابط عمومی باید تلاش کند تا نفوذ خود را در مدارس علمیه بالا برده و شبکه‌های استانی خود را گسترش دهد، اخبار و فعالیت های مدارس حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور باید جمع بندی شده و در اختیار مدیران مرکز مدیریت قرار گیرد تا ظرفیت ها و شرایط را سنجیده و توسعه فعالیت هایشان را در سطح متوازنی پیش ببرند.

وی در پایان اظهار داشت: روابط عمومی میل به بهتر شدن را باید در مدیریت‌های استانی و مدارس بالا ببرد و این زمانی ممکن است که با تک تک طلبه ها و اساتید حوزه ارتباط گرفته و بتوانید دغدغه های زنان در مسائل دین را در سطح بین الملل نشان بدهید.

گفتنی است در ابتدای این مراسم کارکنان اداره‌کل ارتباطات،‌ روابط عمومی و اموربین‌الملل به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای رشد حوزه‌‌های علمیه خواهران پرداختند.

در پایان مراسم از کارکنان این اداره کل تقدیر بعمل آمد