مدیر مرکز تخصصی رسول اکرم(ص) اردبیل:

حضرت محمد(ص) بزرگترین معلم بشریت است

شناسه خبر : 91581

1399/02/29

تعداد بازدید : 46

حضرت محمد(ص) بزرگترین معلم بشریت است
مدیر مرکز تخصصی رسول اکرم(ص) اردبیل گفت: بزرگترین معلم بشریت حضرت محمد(صلي الله عليه و آله) است که خود حضرت به این مقام مباهات می کردند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم سیده سکینه میرفضلی در جلسه تجلیل از اساتید مركز تخصصي رسول اكرم(صلي الله عليه و آله) به بیان عظمت و منزلت مقام استاد پرداخت و گفت: بزرگترین مربی و معلم بشریت حضرت محمد(صلي الله عليه و آله) است که خود حضرت نیز به این مقام مباهات می کردند.

وی افزود: مقام معلمی به قدری شامخ و رفیع است که خداوند در آیات متعدد بدان اشاره و خود را معلم معرفی کرده و به آن مباهات می کند.

مدیر مرکز تخصصی رسول اکرم(صلي الله عليه و آله) اظهار داشت: احادیث متعددی از ائمه معصومین(عليهم السلام) در ارزش مقام دانش و استاد وارد شده است بنابرين روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردانی است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه‌های ایثار را ترسیم کردند.

میرفضلی با بیان اینکه هدف ارتقای رتبه علمی استان اردبيل است، گفت: پس از رایزنی و پیگیری های مستمر موفق شدیم مجوز اجرای رشته فقه و اصول را از مرکز قم اخذ كنيم که در این زمینه نیز خواستار همکاری بیش از پیش اساتید هستیم.

تجلیل از اساتید پایان بخش این جلسه بود.