معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فامنین:

خواهران طلبه فامنین جهادگران خظ مقدم کمک رسانی هستند

شناسه خبر : 91534

1399/02/29

تعداد بازدید : 34

خواهران طلبه فامنین جهادگران خظ مقدم کمک رسانی هستند
معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فامنین، طلاب این مدرسه را جهادگران آماده در عرصه خدمت رسانی به نیازمندان دانست.

خانم نرگس کریمی در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از همدان با اشاره به تهیه سبد غذایی  از سوي خواهران طلبه گفت: طلاب جهادی این شهرستان، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نهايت تلاش خود را در امداد رسانی به مردم منطقه بکار گرفتند و چندین نفر از بانوان طلبه نیز به صورت مستقل یا در قالب فعالیت های سازماندهی شده گروه های جهادی، به امر امداد رسانی پرداختند.
وی با بیان اینکه اکثر فعالیت های امدادی بانوان طلبه در زمینه تهیه ماسک، آماده سازی اقلام بهداشتی و حضور در مرکز بهداشت بوده است، افزود: برخی طلاب با استفاده از امکانات شخصی خود به تهیه اقلام مورد نیاز مردم اقدام کردند.
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله عليها) فامنین بیان کرد: طلاب به منظور همیاری با کادر درمان در فعالیت هایی مانند غربالگری و کمک در توجیه مردم نسبت به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنين تشویق به در خانه ماندن، کمک رسانی کردند.
وی ادامه داد: مبلغان و طلاب اين مدرسه براي دومين بار، ویژه شب های قدر با تهیه سبد غذایی در راستای تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در اجرای رزمایش کمک های مومنانه به خانواده های آسیب پذیر و قشر محروم قدم برداشته و اقلام مورد نیاز خانواده ها را تهیه کردند.
خانم کریمی اظهار داشت: مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) فامنین با سازماندهی خاص طلاب در حد توان به وظایف خود برای مقابله با ویروس کرونا عمل کرده و با کمک خیرین، بسته های غذایی که شامل(برنج، گوشت، روغن، ماکارونی، حبوبات، رشته، خرما و غيره) می باشد را تهیه کرده و با شناسایی افراد نیازمند به ایشان اهدا کردند.

وی در پایان ضمن آرزوی مقبول واقع شدن کمکهای نقدی و غیر نقدی طلاب ، اذعان کرد: علاوه بر غذای جسم ، سعی کردیم با اهداء کتب اعتقادی و زندگینامه شهدا  و نماز در بین خانواده های نیازمند ،هرچه بهتر در تبلیغ معارف الهی وآرامش دهی معنوی به این خانواده ها سهم کوچکی را ایفا کنیم .