پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه خواهران به فرمانده کل ارتش

شناسه خبر : 91514

1399/02/27

تعداد بازدید : 98

پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه خواهران به فرمانده کل ارتش
مدیر حوزه های علمیه خواهران با صدور پیامی شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه شناور کنارک را به امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش، تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری کوثر، متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور به فرمانده کل ارتش در پی سانحه دریایی کنارک به شرح زیر می باشد:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه (احزاب-آیه 23)

برادر گرامی امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی «زیدتوفیقاته»

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم 

وقوع حادثه دلخراش در جریان رزمایش نیروهای دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که منجر به شهادت تعدادی از پرسنل خدوم آن نیروی جان برکف شد، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

اندوه فقدان جوانان برومند برای خانواده‌های آن عزیزان و نیروی دریایی ارتش که در این حادثه پرسنل زحمت‌کشی را از دست داده است بسیار سخت و سنگین است، اما برای سربازان اسلام که همواره در صف شهادت و مشتاق نیل به این فیض بوده‌اند همچون پرسنل زحمت‌کش ناوچه کنارک که با افتخار به این درجه رسیده‌اند مقامی بس عظیم است و اکنون إن¬شاءالله در پیشگاه خداوند منان از اجر و پاداش این فیض بزرگ برخوردارند.

اینجانب این حادثه ناگوار را به محضر فرماندهی معظم کل قوا و خانواده‌های داغ‌دیده تسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی صبر و اجر ایشان، سلامتی مجروحان این حادثه را از درگاه خداوند متعال خواستارم.