معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران تاکيد کرد؛

لزوم استفاده از ظرفیت دانش‌آموختگان در زمینه پذیرش

شناسه خبر : 91480

1399/02/25

تعداد بازدید : 97

 لزوم استفاده از ظرفیت دانش‌آموختگان در زمینه پذیرش
معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران گفت: دانش‌آموختگان استان قزوین فرصت و ظرفیت بسیار مناسبی برای تبلیغ پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران هستند و باید از این ظرفیت بهره مناسب را ببریم.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت‌الاسلام والمسلمین  مجتبی فاضل صبح امروز در نشست آنلاین با مدیر و مسؤولان حوزه‌ علمیه خواهران قزوین با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در استان قزوین در زمینه پذیرش حوزه علمیه خواهران بیان کرد: در مدیریت‌های استانی باید توجه ویژه‌ای به دروس اقتضایی داشته باشیم و این فرصت بسیار مناسبی است که باید از آن بهره ببریم.

وی ادامه داد: مدیریت‌های استانی می‌توانند باتوجه به شرایط و اقتضائات استان خود  شرایط مناسبی را برای تحصیل بانوان فراهم و آموزش‌های لازم و مناسب را به جامعه فرهنگی آینده استان خود اعطا  کنند.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران با استفاده از ضرورت استفاده از ظرفیت گروه‌های علمی در مدارس علمیه خواهران خاطرنشان کرد: راه‌اندازی و حمایت از گروه‌های علمی در مدارس علمیه خواهران از اولویت‌های معاونت آموزش است و باتوجه به شعار مدرسه محوری، پشتوانه مدارس علمیه، گروه‌های علمی است و در این زمینه باید تلاش‌ها و اقدامات لازم صورت گیرد.

وی به استفاده از ظرفیت‌ دانش‌آموخته‌ها در راستای پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران گفت: دانش‌آموختگان استان قزوین فرصت و ظرفیت بسیار مناسبی برای تبلیع پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران هستند و باید از این ظرفیت بهره مناسب را ببریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین فاضل با اشاره به توسعه رشته‌ها در سطح ۳ عنوان کرد: نباید از شاخصه‌های اصلی  در راه‌اندازی رشته‌ها غافل شویم لذا باید بهترین استادان را برای آموزش طلاب استفاده کنیم.