امام جمعه شهرستان نهاوند:

توسعه فعالیت‌های حوزه در راستای یاری رساندن به امام زمان(عج) است

شناسه خبر : 90203

1399/01/11

تعداد بازدید : 107

توسعه فعالیت‌های حوزه در راستای یاری رساندن به امام زمان(عج) است
امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان نهاوند توسعه فعالیت‌های حوزه را یاری رساندن به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) دانست.

به گزارش خبرگزاری کوثر از همدان، حجت الاسلام والمسلمین مغیثی نیا امام جمعه شهرستان نهاوند در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: حوزه‌های علمیه متعلق به امام زمان(عج الله تعالی) هستند و تمام فعالیت های انجام شده در راستای خشنودی حضرت ولیعصر(عج الله تعالی) است.
وی ادامه داد: هر میزان که اخلاص و محبت به امام زمان(عج الله تعالی) و عشق به خدمت داشته باشید، بیشتر توفیق خدمت پیدا می‌کنید و آثار آن را در زندگی اجتماعی خود می‌بینید.
حجت‌الاسلام و المسلمین مغیثی‌نیا با بیان اینکه هدف در حوزه‌های علمیه خواهران نباید تنها تربیت مادران و بانوان خوب باشد،افزود: اگر هدف ما تنها در همین اندازه باشد نسبت به هدف حوزه‌های علمیه کوچک‌انگاری شده است.

وی اضافه کرد: یک دانش‌آموخته حوزه علمیه باید فرزند، پدر و مادر خوبی باشد اما هدف ما در حوزه‌های علمیه باید فراتر از این‌ها باشد زیرا هدف اصلی حوزه‌های علمیه خواهران رسیدن به مرجعیت علمی و دینی بانوان در امور مرتبط با زنان و خانواده‌ها است.