مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز:

خانم داووی عمر خود را در راه تربيت شاگردان و ترویج مکتب اهل البیت(ع) گذراند

شناسه خبر : 90137

1399/01/03

تعداد بازدید : 90

خانم داووی عمر خود را در راه تربيت شاگردان و ترویج مکتب اهل البیت(ع) گذراند
حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی طاهر در پیامی در گذشت بانوى فاضله خانم داووی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی طاهر در گفتگو با خبرگزاری کوثر اظهار داشت: با نهايت تأسف خبر وفات بانوى فاضله خانم داووی را دريافت داشتيم. اين بانوى محترمه عمرى را در راه تربيت شاگردان ،  هدايت نسل جوان و ترویج مکتب اهل البیت(ع) گذراند و آثار گرانبهايى از خود به يادگار گذاشته است.

وی بیان کرد: ایمان به خدا و ائمه اطهار علیهم‌السلام، توجه و تعبد خالصانه، تربیت فرزندانی عالم و متدین نام و یادش را در ذهن و فکر زنان و مادران ایران اسلامی به عنوان یک بانوی مومنه، صبور و انقلابی زنده نگه خواهد داشت.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز با بیان اینکه جاى ایشان بعنوان نیروی فعال و تلاشگر در مرکز حوزه های علمیه خواهران خالى است، افزود: اميدوارم از ميان شاگردان ايشان افرادى بتوانند اين خلأ روحانى را پر كنند.

وی با بیان اینکه مرحومه داوودی دارای ویژگی‌هایی مانند صبوری، مقاومت و ولایتمداری بود، تصریح کرد: ایشان تا آخر عمر پای ولایت ایستاد و این مهم یکی از عوامل موفقیت ایشان بود چرا که قبول ولایت یکی از نشانه‌های شناختن راه از بیراه است.

حجت الاسلام طاهر در پایان خاطر نشان کرد: فقدان اسفناك اين بانوى عالمه را به دوستان و شاگردان آن مرحومه بويژه بيت محترمش صميمانه تسليت عرض مى‌كنم و صبر جميل و اجر جزيل براى همه مسئلت دارم.