مدیر حوزه علمیه خواهران یزد:

مرحومه داوودی خدمات ارزشمندی در ارتقای آموزش حوزه های علمیه خواهران انجام داد

شناسه خبر : 90130

1399/01/04

تعداد بازدید : 159

مرحومه داوودی خدمات ارزشمندی در ارتقای آموزش حوزه های علمیه خواهران انجام داد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در پیامی بر خدمات ارزشمند خانم داوودی در ارتقای آموزش حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کوثر از یزد، متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محمد کارگر شورکی مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد در پی درگذشت خانم داوودی معاون اموزش حوزه های علمیه خواهران کشور به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

انّا لله و انّا الیه راجعون

خبرارتحال سرکار خانم داودی معاون محترم آموزش حوزه های علمیه خواهران موجب تاثّر وتالّم فراوان گردید.

این مصیبت ناگوار از سوی خود وهمکارانم در مدیریت استان یزد به حضرتعالی وهمکاران محترم در مرکز، مراکز استانها و مدیران، معاونان، طلاب واساتید مدارس علمیه خواهران سراسر کشور و همچنین همسر فاضل و ارجمند و بستگان ایشان تسلیت عرض می کنم.

آن بانوی فرهیخته مدیری پرتلاش وموفق بود و سالها مخلصانه درتحصیل و تدریس، تهذیب واخلاق کوشید و به کمالات رسید،که ما جز اخلاق وادب و خیر وخوبی از ایشان چیزی ندیدیم و خدمات ارزشمندی در ارتقاء آموزش حوزه های علمیه خواهران نمود و در آستانه شهادت حضرت موسی بن جعفر(علیه السلام) دعوت حق را لبیک گفت وهمه همکاران وبستگان خود را عزادار کرد.

از خداوند مهربان برای ایشان حشر با حضرت فاطمه زهراء و حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیهما) و علوّ درجات و اجر جزیل و برای بازماندگان آن فقیده سعیده صبر جمیل خواستارم.