مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان:

مسابقه مجازی «به وقت قرنطینه» در اردکان برگزار می شود

شناسه خبر : 90062

1398/12/28

تعداد بازدید : 60

مسابقه مجازی «به وقت قرنطینه» در اردکان برگزار می شود
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان گفت: مسابقه مجازی "به وقت قرنطینه" در بخش های مختلف متناسب با گروه سنی گوناگون برگزار می شود.

خانم ابراهیمیان ضمن تقدیر و تشکر از کادر درمانی به ویژه پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا به عنوان مدافعان سلامت نقش آفرینی می کنند، تصریح کرد: گرچه این روزها به حضور در خانه تاکید شده است اما بانوان حوزوی که در طول سال در برنامه های مختلف جهادی حضور فعال دارند به صورت داوطلبانه در ستادهای مردمی مبارزه با کرونا و کمک به مدافعان سلامت وارد عمل شدند و هم اکنون طلاب و اساتید با رعایت نکات بهداشتی و آموزش های لازم در بسته بندی ماسک های قابل شستشو و سایر اقلام بهداشتی و دوخت لباس پرستاران در کنار سایر نیروهای مردمی همکاری می کنند.
وی بیان کرد: "در خانه ماندن" از توصیه هایی است که پزشکان در این ایام دارند به همین جهت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) با همکاری نماینده ولی فقیه اقدام به برگزاری مسابقه مجازی "به وقت قرنطینه" کرده است که از بخش های مختلف متناسب با گروه سنی گوناگون تشکیل شده است.
مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان ادامه داد: بانوان جهادگر حوزوی با تأکید بر اهمیت بهداشت در پیشگیری از کرونا، بر اساس پیام ها و عکس نوشته هایی که در فضای مجازی ارسال می کنند، تا پایان مبارزه با کرونا در میدان حضور خواهند داشت.
وی پویش های ختم صلوات، دعای فرج، عکس نوشته های تشکر و قدردانی از کادر درمانی  را از دیگر فعالیت های مجازی طلاب مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) اردکان برشمرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعطیلی طلاب، معاونت آموزش مدرسه با همکاری اساتید به صورت فعال کلاس های درسی را مجازی و برخط ارائه می دهند و جلسات آزمون و رفع اشکال نیز به صورت غیر حضوری برگزار می شود و معاونت پژوهش این مدرسه نیز در فضای مجازی به معرفی کتاب و انگیزه سازی طلاب برای مقاله نویسی می پردازند.
وی در ادامه ضمن ابراز همدردی با خانواده هایی که عزیزان خود را بخاطر این بیماری از دست داده اند، افزود: از آنجا که جان باختگان بیماری کرونا از شیوه ابتلاء و همچنین عدم مراسم ختم و مجلس ترحیم مظلوم هستند، این مرکز برای شادی روح این عزیزان و به منظور تسلای خانواده ایشان اقدام به برگزاری مراسم ختم مجازی در گروه های مختلف کرده است.
خانم ابراهیمیان با بیان این نکته  که طلاب هرگز خود را از جامعه دور ندانسته و همواره نقش مردمی و اجتماعی خود را به خوبی ایفا می کنند، آمادگی خدمت رسانی این مرکز را در مبارزه با کرونا با سایر ارگان ها اعلام کرد.