مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان:

افزودن سواد رسانه ای در مدارس علمیه خواهران زنجان مورد توجه قرار گیرد

شناسه خبر : 89638

1398/12/08

تعداد بازدید : 39

افزودن سواد رسانه ای در مدارس علمیه خواهران زنجان مورد توجه قرار گیرد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان تاکید کرد: گستردگی فعالیت مدارس در فضای مجازی با افزودن سواد رسانه ای و تلاش در جهت تولید محتوای ارزشمند، گسترده کردن و عمق و غنا بخشیدن به فعالیتهای فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی در چهارمین جلسه فصلی مدیران مدارس علمیه خواهران استان زنجان در سال 98 ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده و انقلابی مردم شهید پرور این استان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجود مشکلات فراوانی که در کشورمان وجود دارد، حضور خوب و گسترده مردم در انتخابات رای مجدد به نظام و انقلاب اسلامی بود.

وی ادامه داد: امیدواریم همراه با تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد، منتخبین بتوانند با همت عالی و انجام وظایف خود به نحو احسن در راستای اهداف نظام گام برداشته و خلاهای موجود را در حد توان برطرف کنند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ضمن توصیه مدیران به انجام  اقدامات پیشگیرانه افزود: مدیران در حد امکان علاوه بر ارائه آموزشهای لازم به طلاب، تلاش کنند از طریق فضای مجازی ارتباط میان طلاب و اساتید مجموعه های خود را برقرار کرده و در جهت رفع اشکالات درسی آنان تلاش کنند.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی خطاب به مدیران تاکید کرد: مدیران در جهت اشراف کامل بر بخشنامه ها، آئین نامه ها و غیره، تابعیت مدیران و سرپرستان از مدیریت استان و داشتن تعامل بیشتر با این مدیریت، گستردگی فعالیت مدارس در فضای مجازی با افزودن سواد رسانه ای و تلاش در جهت تولید محتوای ارزشمند، گسترده کردن و عمق و غنا بخشیدن به فعالیتهای فرهنگی، تدوین و تعیین موضوعات خاص و جامع و کاربردی برای کلاسهای اخلاق، تلاش در جهت شناساندن بیشتر حوزه علمیه به عموم مردم با برگزاری برنامه های عمومی فرهنگی که متناسب با شئون حوزه های علمیه باشد، توجه ویژه داشته باشند.

در ادامه جلسه هر یک از معاونان اداری مالی و فرهنگی مدارس علمیه استان با معاونان مربوطه در مدیریت استان تشکیل جلسه داده و به تبادل نظر، ارائه پیشنهاد و انتقادات خود پرداخته و از پاسخ معاونان مربوطه در مدیریت استان به سوالات مطروحه بهره مند شدند.

همزمان جلسه اختصاصی مدیران مدارس علمیه با حضور مدیر محترم استان زنجان و مسئول ساماندهی و نظارت مدیریت استان برگزار و در انتهای جلسه با رای گیری به عمل آمده از حاضران، اعضای جدید کمیسیون توسعه و برنامه ریزی مدیریت استان به مدت یک سال دیگر تعیین شدند.