کارشناس سیاسی مطرح کرد:

ضرورت استفاده از فضای مجازی در تحقق تمدن اسلامی

شناسه خبر : 89527

1398/12/05

تعداد بازدید : 36

ضرورت استفاده از فضای مجازی در تحقق تمدن اسلامی
آقای اکبر زاده کارشناس سياسي، فضاي مجازي را بستری موثر در رسیدن به اهداف انقلاب و تشکیل تمدن اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاري کوثر از مازندران، آقای اکبر زاده در نشست با هاديان سياسي مدرسه علميه الزهرا(سلام الله علیها) ساري بيان کرد: رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی)، بيانیه گام دوم را در مقابل تصورات غلط دشمنان و با اعتقاد به اينکه جمهوری اسلامی ايران گام اول را به درستي برداشته است، صادر کرد و خود سازي، جامعه‌‌‌‌پردازي و تمدن‌سازي را سه برنامه اصلي نظام عنوان کرده و مشاهده برخي بي عدالتي‌ها در کشور را نشانگر وجود خلا اساسي در خود‌سازي برخي از مسئولين جامعه دانستند.
کارشناس سياسي با تاکيد بر ضرورت استفاده از ظرفیت بسیج در حوزه‌های علمیه تصريح کرد: برای رسیدن به اهداف انقلاب و تحقق تمدن‌ اسلامی، بايد از طلاب بسیجی پر شور و با بصیرت استفاده بیشتری کرد.
وي گفت: با داشتن هشت ميليون بسيجي پاي کار که هر کدام ظرفیت بالایی برای رسیدن به اهداف نظام هستند، مي توانيم بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کنيم.
اکبرزاده فضاي مجازي را از جمله بستر‌های موثر در راه رسیدن به اهداف انقلاب و تشکیل تمدن‌ اسلامی دانست و افزود: متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم از فضای مجازی به نحو احسن استفاده کنیم؛ بنابرین باید ضمن تشویق طلاب به حضور موثر در این فضا، زمینه مهارت‌افزایی آنها را در این خصوص فراهم کنیم.