مدیر مدرسه فاطمه الزهرا(س) پارسیان:

انتخاب نماینده اصلح حق الناس است/ناامیدی دشمن با حضور حداکثری در انتخابات

شناسه خبر : 89386

1398/12/02

تعداد بازدید : 18

انتخاب نماینده اصلح حق الناس است/ناامیدی دشمن با حضور حداکثری در انتخابات
مدیر مدرسه فاطمه الزهرا(س) پارسیان انتخاب نماینده اصلح را حق الناس عنوان کرد و افزود: مردم به خوبی تحقیقات خود را انجام داده و حرف و عمل کاندیداهای محترم را با هم تطبیق دهند.

خانم امیری در گفتگو با خبرگزاری کوثر حضور در انتخابات را واجب سیاسی و شرعی دانست و اظهار ‌کرد: دشمن وقیح با حضور مردم در انتخابات نا امید می شود.

مدیر مدرسه فاطمة الزهرا(سلام الله علیها) پارسیان افزود: سرنوشت امت اسلامی در گرو انتخاب درست مردم است که با انتخاب صحیح، انقلاب اسلامی و امت مسلمان را حفظ کنند.

وی انقلابی بودن را شاخصه مهم نمایندگان مجلس دانست و اظهار کرد: در تشخیص نماینده انقلابی باید به ارزش های انقلاب مراجعه کرد که یکی از مهمترین این ارزش ها، استحکام ایمان و دیانت در دل ها است.

استاد حوزه مبارزه با فساد را یکی دیگر از شاخصه های مهم نماینده انقلابی عنوان کرد و گفت: کسی که خود و اطرافیانش مبتلای به فساد است یقینا توان مبارزه با فساد را تخواهد داشت در حالی که امروز یکی از مهمترین نیازهای کشور توجه به این مساله می باشد.

وی، ساده زیستی را ملاک دیگری برای کاندیدای انقلابی دانست و تصریح کرد: شخص انتخابی باید از متن جامعه بوده و از درد و رنج مردم محروم آگاه باشد و در کارنامه مدیریتی اش حضور همیشگی در بین فقرا و محرومین جامعه و رسیدگی دلسوزانه به مشکلات آنها دیده شود.

خانم امیری با تاکید بر لزوم اعتقاد قلبی و عملی نماینده بر عزت جمهوری اسلامی تصریح کرد: نماینده ای که تمام همتش حمله به نظام و ارکان آن باشد یقینا عزت دهنده به جمهوری اسلامی نخواهد بود.