مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب:

مردم با انتخاب آگاهانه مجلسی انقلابی ایجاد کنند

شناسه خبر : 89380

1398/12/02

تعداد بازدید : 24

مردم با انتخاب آگاهانه مجلسی انقلابی ایجاد کنند
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب بیان کرد: انتخاب آگاهانه افراد مساوی با انتخاب مجلسی قوی و انقلابی خواهد بود.

خانم میرجلیلی در گفتگو با خبرگزاری کوثر بیان کرد: انتخاب آگاهانه افراد مساوی با انتخاب مجلسی قوی و انقلابی خواهد بود.
وی با بیان اینکه رای و انتخاب به همراه شناخت از کاندیدا لازم و ضروری است، افزود: طلاب و مبلغان باید در راستای رشد و هدایت صحیح مردم تلاش کرده و با تبیین ویژگی های کاندیدای خوب، مردم را در انتخاب کاندیدای اصلح از هر قشر و گروهی راهنمایی کنند.
مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(سلام الله علیها) میناب تصریح کرد: تحقیق در مورد کاندیدا و آشنایی با سوابق و افکار آنها یکی از وظایف تمام اقشار ملت، از جمله طلاب در برخورد با مسئله حساس انتخابات است.
وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)  مبنی بر اینکه «صداقت و دلسوزی نماینده ای که می خواهید انتخاب کنید را تشخیص بدهید و او را انتخاب کنید»، گفت: طبق بیانات معظم له این رسالت سنگین بر دوش تک تک آحاد جامعه است.
خانم میرجلیلی تصریح کرد: در این برهه حساس کشور جامعه نیازمند یک مجلس قوی و انقلابی است که مردم با بصیرت این مهم را محقق می کنند.
وی در پایان از تمام اقشار مختلف مردم خواست با حضور پرشور و حداکثری خود پای صندوق های رای در کنار انقلاب اسلامی و نظام و آرمانهای امام راحل(ره) تا ظهور منجی عالم بشریت ثابت قدم بمانند.