رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان هرمزگان:

نقشه های دشمن را با حضور حداکثری در انتخابات خنثی کنید

شناسه خبر : 89373

1398/12/01

تعداد بازدید : 28

نقشه های دشمن را با حضور حداکثری در انتخابات خنثی کنید
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان هرمزگان گفت: حضور حداکثری پای صندوق های رأی فرصتی برای خنثی کردن نقشه های دشمن است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین برزگرپور در نشست سیاسی و بصیرت افزایی در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) بندرعباس در جمع اساتید و طلاب این مدرسه بیان داشت: انتخابات فرصتی برای تعیین برنامه، قانون گذاری و سرنوشت یک مملکت است.
وی با اشاره به اینکه آسایش و امنیت مردم در گرو انتخاب افراد اصلح است، افزود: رای دهندگان باید نمایندگان قوی و شجاع، با برنامه و پشتکار و همچنین دارای روحیه جهادی انتخاب کنند.
ححت الاسلام و المسلمین برزگرپور با بیان اینکه حضور حداکثری پای صندوق های رأی فرصتی برای خنثی کردن نقشه های دشمن است، تصریح کرد: حضور کمرنگ و یا عدم حضور مردم در انتخابات تهدیدی برای کشور و فرصتی برای دشمن علیه انقلاب محسوب می شود.
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیان استان هرمزگان حضور حداکثری در انتخابات ارا تکلیف و واجب دینی دانست و خاطرنشان کرد: با نگاه دینی به انتخابات برای حضور و مشارکت حداکثری و رسیدن به نتیجه مطلوب باید تبلیغات گسترده کرد.
وی حضور حداکثری در انتخابات را از اهم واجبات و از راه های حفظ اسلام و انقلاب دانست و گفت: دشمن شناسی و دارا بودن روحیه جهادی و پرهیز از اشرافی گری و تجمل گرایی از مهم ترین شاخصه های نمایندگان مجلس از دیدگاه مقام معظم رهبری(حفظه الله) است.