نشست رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش با مدیرکل اداره روابط عمومی حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 89186

1398/11/29

تعداد بازدید : 71

نشست رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش با مدیرکل اداره روابط عمومی حوزه‌های علمیه خواهران
رئیس عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش با مدیرکل اداره روابط عمومی، ارتباطات و امور بین الملل حوزه‌های علمیه خواهران کشور دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام و المسلمین فتحی، رئیس عقیدتی سیاسی ستاد نزاجا با حضور در حوزه علمیه خواهران با حجت السلام و المسلمین جهانگیری دیدار کرد.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین فتحی با اشاره به نقش زن در تحکیم بنیان خانواده، تصریح کرد: در این دوره پیچیدگی های جنگ نرم دشمن علیه دختران و مادران ایران اسلامی به بالاترین حد خود رسیده است و حوزه های علمیه خواهران در بر ملاء کردن نقشه های دشمن، موثر است و لازم است همکاری های لازم در زمینه های معرفتی و تربیتی صورت بگیرد.
در ادامه رئیس عقیدتی سیاسی ستاد نزاجا با اشاره به کم رنگ بودن نقش طلاب خواهر در مساجد، بر آمادگی های لازم جهت پوشش این خلع در شهرک های مسکونی با همکاری حوزه علمیه خواهران اشاره کرده و افزود: طلاب خواهر علاوه بر مسائل دینی در مباحث اجتماعی، اخلاقی ، تربیتی و سبک زندگی می توانند راهنمای خوبی برای مادران و خانواده ها باشند.

در ادامه حجت السلام و المسلمین جهانگیری با تشکر از دغدغه مندی عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش در مسائل اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارتباط خانواده ها با طلاب خواهر را حلقه مفقوده تربیت اسلامی دانسته و بر تلاش برای جبران این معضعل تاکید کرد.
در ادامه مدیرکل اداره روابط عمومی، ارتباطات و امور بین الملل از وجود آمادگی های لازم جهت حضور طلاب خواهر و اساتید برجسته حوزوی در میان خانواده ها خبر داد و گفت:‌ تلاش می کنیم تا هرچه زودتر زمینه های حضور طلبه های خواهر در میان خانواده ها صورت بگیرد و حتی امیدواریم با برگزاری اردو های آشنایی دختران جوان با فضای حوزه های علمیه خواهران، این ارتباطات را گسترش یابد.