مسئول مرکز تحقیقات زن و خانواده:

نشست علمی گرامیداشت حضرت زهرا(س) برگزار می شود

شناسه خبر : 88935

1398/11/24

تعداد بازدید : 86

نشست علمی گرامیداشت حضرت زهرا(س) برگزار می شود
مسئول مرکز تحقیقات زن و خانواده از برگزاری نشست علمی گرامیداشت حضرت زهرا(سلام الله علیها) خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین زیبایی نژاد در گفتگو با خبرگزاری کوثر بیان کرد: نشست علمی گرامیداشت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) روز شنبه 26 بهمن ماه از ساعت هشت و نیم تا 12 و نیم در مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران برگزار می شود.

وی در خصوص هدف برگزاری این نشست علمی افزود: در این همایش علاوه بر پاسداشت مقام حضرت صدیقه(س)، کارشناسانی که در این زمینه تحقیق داشته اند، نکات مهمی را ارائه خواهند کرد و مخاطبان نیز جامعه علمی هستند.

مسئول مرکز تحقیقات زن و خانواده بیان کرد: نشست در ابتدا با 2 پنل آغاز می شود که در بخش نخست حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور مدیر حوزه علمیه خواهران  در زمینه معاصر سازی سیره فاطمی(سلام الله علیها) و در بخش دوم حجت الاسلام والمسلمین سید محمد کاظم طباطبایی رئیس پژوهشگاه قرآن و حدیث در زمینه وجه نمادین فدک و سپس خانم علاسوند عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات زن و خانواده سخنرانی می کنند.

وی گفت: در بخش دوم نشست دکتر کریستوفر کلوهسی کشیش ایتالیایی مقیم آمریکای جنوبی که تحقیقات پایانیشان در زمینه حضرت زهرا(سلام الله علیها) بوده است، سخنرانی می کند.

حجت الاسلام و المسلمین زیبایی نژاد اظهار داشت: در بخش سوم سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عالمی که تحقیقات ارزشمندی در زمینه حضرت زهرا(سلام الله علیها) داشته اند و سپس اینجانب که در زمینه بازنمایی حضرت صدیقه(سلام الله علیها) در متون اسلامی تحقیق داشته ام، ارائه می شود.