رئیس سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان البرز:

وظیفه طلاب و روحانیون دفاع از انقلاب و ولایت است

شناسه خبر : 88901

1398/11/23

تعداد بازدید : 201

وظیفه طلاب و روحانیون دفاع از انقلاب و ولایت است
رئیس سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان البرز با بیان اینکه یکی از مسئولیت‌های مهم بسیج طلاب و روحانیون بحث انقلابی وارد شدن حوزه‌های علمیه است گفت: وظیفه طلاب و روحانیون دفاع از انقلاب و ولایت است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از کرج، حجت الاسلام و المسلمین نورالله حسین پور در جلسه با مدیر و معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان البرز اظهار داشت: بسیج، طلاب و روحانیون به عنوان جلودار اقشار در همه میدان‌ها بوده و خواهند بود.

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نشست بر تعامل بیش از پیش دو نهاد انقلابی تأکید و گفت: برگزاری دوره های تربیت مربی قصه های قرآنی، تربیت راوی و مبلغ کاروان های راهیان نور، جلسات بصیرتی و غیره از برنامه های در نظر گرفته ویژه طلاب بسیجی می باشد.

رئیس سازمان بسیج طلاب و امور روحانیون استان البرز تصریح کرد: روحانیون جامعه باید بکوشند تا بدون وابستگی به هیچ جناحی از ارزش های انقلاب و دفاع مقدس بیشتر برای مردم سخن بگویند.

حجت الاسلام حسین پور در این دیدار خاطر نشان کرد: اولین وظیفه بسیج طلاب و روحانیون سازماندهی مراکز علمیه کشور برای شناسایی فرصت‌ها و تهدید ها در حوزه علمیه به منظور دفاع همه جانبه از نظام و ایجاد روحیه و بینش سیاسی مطابق با نظرات مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام و المسلمین طاهر نیز در این دیدار تقویت ارتباط میان حوزه علمیه، بسیج و سپاه، ترویج گفتمان امام و رهبری در مدارس علمیه، تقویت روحیه استکبار ستیزی، تقویت روحیه تمدن سازی، تقویت تفکر انقلابی در مدارس علمیه را از برکات و نتایج این نشست عنوان کرد.

معاون فرهنگی حوزه های علمیه خواهران استان البرز نیز در این دیدار گفت: در راستای عمق بخشی و تعمیق معرفت انقلابی و بصیرت دینی و تربیت طلاب و ایجاد حوزه انقلابی و تربیت طلبه در تراز انقلاب می بایست رابطه تنگاتنگی میان بسیج طلاب و حوزه‌های علمیه شکل گیرد.