معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد:

گزارش تصویری/ غرفه فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن بر پا شد

شناسه خبر : 88887

1398/11/23

تعداد بازدید : 77

گزارش تصویری/ غرفه فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن بر پا شد
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد، از برپایی غرفه مدیریت حوزه علمیه خواهران یزد در مسیرهای راهپیمائی ۲۲ بهمن همانند سال های گذشته با هدف معرفی حوزه خواهران و ارائه خدمات دینی و فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم حسن پور با بیان این که راهپیمائی ۲۲ بهمن فرصت مناسبی برای شناساندن فعالیت ، اهداف و رسالت حوزه های علمیه خواهران است، بیان کرد: در این غرفه  اساتید و طلاب مدارس علمیه به ارائه مشاوره دینی، پاسخگویی به سوالات شرعی، تصحیح قرائت نماز و فعالیت های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان می پردازند. .

وی با تاکید بر اهمیت شرکت نسل های سوم و چهارم انقلاب در این گونه راهپیمایی ها افزود: غرفه حوزه علمیه خواهران در سه محور کودکان، نوجوانان و جوانان به ارائه خدمات فرهنگی  پرداخت.  راهپیمایی هابب خگویی به سوالات شرعی، تصحیح قرائت نماز

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد طراحی پرچم (گریم کودکانه) ،  امر به معروف لسانی پیرامون مسئله حجاب به همراه اعطای هدیه سربند در راستای پویش « من قاسم سلیمانی ام» ، گفتگو و مصاحبه در مورد معیارهای انتخاب نماینده اصلح و ثبت اثر انگشت نمادین با شعار «من در انتخابات شرکت می کنم»،  ارتباط با سردار شهید سلیمانی به صورت پخش صوت صحبت های سردار شهید از طریق هدفون و درخواست تحلیل کوتاه از آن سخنان را از جمله فعالیت های فرهنگی  بخش کودکان، نوجوانان و جوانان برشمرد.