مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع):

حضور در صحنه‌های ملی و انقلابی به مثابه تایید نظام جمهوری اسلامی است

شناسه خبر : 88832

1398/11/23

تعداد بازدید : 96

حضور در صحنه‌های ملی و انقلابی به مثابه تایید نظام جمهوری اسلامی است
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) گرگان گفت: حضور در صحنه‌های ملی و انقلابی به مثابه تایید نظام جمهوری اسلامی و در راستای حفظ دین است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گلستان، حجت الاسلام سید محسن طاهری در نشست اخلاقی با عنوان «علل تداوم انقلاب اسلامی» در جمع طلاب مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گرگان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با اشاره به دو مناسبت ۲۲بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردمی مشت محکمی بر استکبار جهانی خواهد بود.

وی به شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: حضور پرشور مردم در تشییع پیکر مطهر شهید قابل ستایش است اما دشمن سعی دارد این حضور را دیدار ملی معرفی کند و رنگ و بوی اسلامی و انقلابی این حضور را کم رنگ کند، تقارن اربعین شهید با یوم الله ۲۲بهمن و حضور پرشور مردم رسوایی دشمن را در پی خواهد داشت.

استاد حوزه گفت: شهید قاسم سلیمانی شخصیت مردمی و جهانی دارد و باید از این فرصت استفاده و او را درست به مردم معرفی کرد تا با شناخت دوستداران و سربازان واقعی، نظام را تقویت کرد.

وی تصریح کرد: ایثار و جانفشانی شهدای انقلاب اسلامی در هر نقطه از این کره خاکی برای حفظ دین اسلام و پاسداری از حریم اهل بیت(علیهم السلام) است و حضور در صحنه‌های ملی و انقلابی به مثابه تایید نظام جمهوری اسلامی و در راستای حفظ دین است.

حجت الاسلام طاهری انتخابات مجلس شورای اسلامی را امتحانی دیگر برای مردم ایران برشمرد و خاطرنشان کرد: با وجود قومیت‌های مختلف در گرگان، ملاک تعهد به ارزش‌های اسلامی، انسانی و انقلابی و داشتن روحیه جهادی همانند شهید سلیمانی در انتخاب فرد اصلح اهمیت دارد.