پیام آیت الله العظمی مکارم به مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)

شناسه خبر : 88798

1398/11/21

تعداد بازدید : 51

پیام آیت الله العظمی مکارم به مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)
قرآن منبعی سرشار از حکمت ها، نکات فلسفی، علمی، اخلاقی و اجتماعی است که به فرموده امیر مؤمنان(ع) هیچ کس در کنار قرآن نمی نشیند مگر اینکه هنگامی که از آن مجلس برمی خیزد یا چیزی بر هدایتش افزوده شده یا از اشتباهاتش کاسته می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حضرت آیت الله مکارم شیرازی به مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن دارالقرآن امام علی(بخش برادران) یادواره شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در مجتمع یاوران مهدی جمکران برگزار شد، پیامی صادر کردند.

در متن این پیام آمده است: قبل از هر چیز شرکت شما جوانان و عزیزان را در این مراسم پرفیض قرآنی تبریک می گویم. قرآن منبعی سرشار از حکمت ها، نکات فلسفی، علمی، اخلاقی و اجتماعی است که به فرموده امیر مؤمنان(ع) هیچ کس در کنار قرآن نمی نشیند مگر اینکه هنگامی که از آن مجلس برمی خیزد یا چیزی بر هدایتش افزوده شده یا از اشتباهاتش کاسته می شود.

در این پیام افزوده شده است: امیدوارم پیام این حدیث شریف مولی امیر مؤمنان(ع) را بشنویم و بدانیم که مجالس قرآنی ما همیشه باید آموزنده باشد. البته لازم است محصول این جلسات منتشر شده و از طریق فضای واقعی و مجازی همگان از آن بهره مند شوند.

در این پیام آمده است: بار دیگر به همه شما عزیزان و دست اندرکاران این مراسم تبریک عرض نموده و امیدوارم که در سایه قرآن، همیشه موفق و سربلند باشید و روح آن عالم بزرگ و فرزانه، علامه طباطبایی که این دارالقرآن بیت شریف ایشان بوده و به نام ایشان نامیده شده است از این مجلس قرآنی فیض ببرند.