مدیر مدرسه علمیه حضرت زینب کبری (س) یزد:

کمک‌های نقدی و غیر نقدی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) یزد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد

شناسه خبر : 88050

1398/11/05

تعداد بازدید : 108

کمک‌های نقدی و غیر نقدی مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) یزد به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد
مدیرمدرسه علمیه حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) یزد، از جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی طلاب این مدرسه جهت کمک به آسیب‌دیدگان از سیل در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، خانم اقدس السادات دهقان منشادی(خاتم الحسینی)، مدیرمدرسه علمیه حضرت زینب کبری (س) یزد در گفت و گو با خبرنگار این مدرسه با ابراز تاسف وتأثراز وقوع سیل در مناطق جنوبی کشور، اظهار داشت: وقوع سیل عظیم در این مناطق و خسارات فراوانی که به بار آورده نه تنها مردم آن دیار را مصیبت زده و اندوهگین کرد بلکه همه مردم کشور از این حادثه، همچون سیل زدگان عزیز دچار غم و اندوه فراوان شده اند.

وی در ادامه با اشاره به آیه«لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰتُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّون»گفت: این سیل آزمایش بزرگ الهی است که باید بر حسب وظیفه انسان دوستی خود،  به  فرمایشات ائمه معصومین(علیهم السلام) جامه عمل پوشانده و با تمام توان و امکانات خود به مردم سیل زده کمک کرده تا از این طریق اندکی از درد وآلام آن مردم غمدیده کاسته شود.

مدیر مدرسه حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) یزد، در ادامه از واریز کمک های نقدی طلاب به شماره حساب مشارکت نورانی مرکز خدمات حوزه های علمیه خبر داد و خاطرنشان ساخت: در این فراخوان طلاب، اساتید وکارکنان مدرسه  با هدف کمک و همدردی با مردم سیل زده شرکت کردند.

وی در پایان با بیان اینکه کمک های جمع آوری شده غیر نقدی به مرکز خدمات حوزه علمیه استان یزد تحویل داده خواهد شد گفت: طلاب همیشه ثابت کرده­اند حضوری فعال و پویا در چنین صحنه هایی دارند و به لطف خداوند متعال این چشمه نوع دوستی و انفاق، جاری خواهد بود .