حجت‌الاسلام والمسلمین فلاح‌زاده مطرح کرد|

دفاع اولین پایان‌نامه در مورد اعتکاف توسط بانوی طلبه

شناسه خبر : 87871

1398/10/29

تعداد بازدید : 66

دفاع اولین پایان‌نامه در مورد اعتکاف توسط بانوی طلبه
عضو شورای علمی ستاد اعتکاف با اشاره به آثار ارزشمند دوره های گذشته جشنوراه‌های اعتکاف گفت: انتشار 21 کتاب برجسته با موضوع اعتکاف ازجمله در خلوت حضور از آثار و برکات این جشنواره بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین فلاح زاده بعد از ظهر امروز در دیدار باحجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور که در مرکز مدیریت حوزه‌های خواهران انجام شد بیان کرد:‌ اعتکاف از رویش‌های انقلاب است که هر ساله رهبر معظم انقلاب در دو سخنرانی مهم خود در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام و حرم بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی این دستاورد دینی را مورد توجه قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه امر مهم اعتکاف از آسیب‌ها در امان نخواهد بود، مطرح کرد: برای بررسی آسیب‌های اعتکاف اقدامی پژوهشی انجام و کتابی تهیه شده است و حتی اولین پایان‌نامه در زمینه اعتکاف نیز توسط یکی از بانوان طلبع دفاع شده است.

عضو شورای علمی ستاد اعتکاف با اشاره به آثار ارزشمند دوره‌های گذشته جشنواره اعتکاف افزود: انتشار  21 کتاب برجسته با موضوع اعتکاف ازجمله در خلوت حضور از آثار و برکات این جشنواره بوده است.

وی افزود: در حوزه کتاب و مقاله از 69 کشور اثر به دست ما رسیده و به لحاظ عملی در 80 کشور شاهد برگزاری این مراسم معنوی هستیم.