معاون پژوهش حوزه خواهران خوزستان خبرداد؛

راه‌اندازی دو مرکز پژوهشی در خوزستان / آیین افتتاحیه با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران

شناسه خبر : 87726

1398/10/25

تعداد بازدید : 72

راه‌اندازی دو مرکز پژوهشی در خوزستان / آیین افتتاحیه با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران
معاون پژوهش حوزه خواهران خوزستان، از راه‌اندازی دو مرکز پژوهشی در اهواز و دزفول خبرداد و گفت: تا یک ماه آینده شاهد افتتاح این دو مرکز پژوهشی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری کوثر، خانم اشرفی، معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران خوزستان، در گفتگویی با اشاره به راه‌اندازی دو مرکز پژوهشی در خوزستان، اظهارداشت: این مراکز در راستای ارتقاء سطح پژوهشی طلاب خواهر خوزستان بوده که در دو شهر اهواز و دزفول راه‌اندازی شده‌اند.

وی با بیان اینکه آیین افتتاح این دو مرکز پژوهشی قرار است با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور برگزار شود، گفت: تا یک ماه آینده شاهد افتتاح این دو مرکز پژوهشی خواهیم بود.

معاون پژوهش حوزه خواهران خوزستان، با اشاره به کارکردهای این دو مرکز پژوهشی، گفت: تقویت سطح پژوهش طلاب خواهر خوزستان، افزایش توانمندی‌های پژوهشی اساتید و همچنین ارائه و بررسی موضوعات روز پژوهشی، بخشی از کارکردهای این دو مرکز پژوهشی می‌باشد.

اشرفی، در پایان پیرامون دستورالعمل‌های پژوهشی این دو مرکز، گفت: فقه خانواده و تفسیر تطبیقی در مرکز پژوهشی اهواز و همچنین گرایش تفسیر و سایر موضوعات مورد نیاز شهرستان دزفول، در دستورالعمل‌های پژوهشی این دو مرکز ذکر شده است.