مدیر مدرسه علمیه فاطمیه شهرکرد:

نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی غیرقابل انکار است

شناسه خبر : 87678

1398/10/24

تعداد بازدید : 71

نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی غیرقابل انکار است
خانم طاهری با اشاره به نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی گفت: مردم نباید فریب دلسوزی های زودگذر و موقتی دشمن و مزدوران داخلی را بخورند.

خانم فاطمه طاهری، مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرکرد، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری کوثرنیوز از شهرکرد، با اشاره به شهادت سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار سلیمانی یک نمونه کامل و شاخص در مسأله ولایت پذیری است که باید به عنوان الگویی تمام عیار در این زمینه معرفی شود.

وی با تأکید بر اینکه ولایتمدار حقیقی کسی است که در مسیر ولایت با مدد از نیروی بصیرت و صبر به تکلیف خود عمل کند، گفت: اگر نگاهی به تاریخ داشته باشیم حدود ۵۰ سال پیش شهروند ایرانی حق توهین به یک سگ انگلیسی یا آمریکایی رو نداشت اما الان چی؟ ما موشک می زنیم به پایگاه آمریکا، در حالی که کسی جرأت زدن یه گلوله را هم ندارد و این از برکات ولایت در کشور اسلامی ما است.

خانم طاهری با بیان اینکه یکی دیگر از برکات ولایت در ایران پاک شدن منطقه از وجود آمریکایی ها خواهد بود و ان شاءالله این امر به زودی تحقق پیدا می کند، افزود: آمریکا باید بداند عمرش به پایان رسیده است و دیگر کسی در دنیا برایش تره خرد نمی کند.

وی همچنین با ابراز تأسف از حادثه سرنگونی هواپیمای اکراینی خاطرنشان کرد: متأسفانه صدا و سیما در اطلاع رسانی نحوه سقوط این هواپیما همه جوانب را در نظر نگرفت و همین امر سبب شد جریان های وفادار به انقلاب دچار استیصال شوند.

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرکرد با اشاره به اینکه مطالبه امروز حوزه های علمیه این است که خطای انسانی صورت گرفته در حادثه سقوط هواپیما حتما از سوی مراجع ذی صلاح رسیدگی شود، گفت: مسؤولان بدانند این رسیدگی نباید بهانه ای برای زیر سؤال بردن خدمات چندین ساله سپاه در راه امنیت، عمران و آبادانی این مرزوبوم باشد.

وی با تأکید بر اینکه مردم نباید فریب دلسوزی های زودگذر و موقتی دشمن و مزدوران داخلی را بخورند، خاطرنشان کرد: به یقین در این زمینه نقش حوزه های علمیه در بصیرت افزایی غیر قابل انکار است.

خانم طاهری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پویا، زنده، پیشرو، خط شکن و بیدارگر است، ابراز کرد: انقلاب اسلامی ماهیت ضد استبدادی، ضد استکباری و ضد استعماری دارد و طبیعی است که چنین انقلابی با طیف گسترده ‌ای از دشمنان در قالب جنگ نیمه سخت و جنگ نرم با عنوان تحریم و یا تعامل مواجه است.

وی با اشاره به نقش سپاه در حراست و صیانت از ماهیت نظام اسلامی تصریح کرد: اگر دشمن بفهمد که توانسته در بین مردم رسوخ و نفوذ کند و نهاد انقلابی سپاه را در اذهان عمومی محکوم نماید، قطعا پس از سپاه نوبت به سایر نهادهای انقلابی از جمله حوزه های علمیه می رسد.

اخبار مرتبط