همرزم شهید سردار سلیمانی:

سردار سلیمانی در لحظات سخت جنگ و حمله از حال دیگران غافل نبود

شناسه خبر : 87627

1398/10/23

تعداد بازدید : 21

سردار سلیمانی در لحظات سخت جنگ و حمله از حال دیگران غافل نبود
سردار حق بین، همرزم شهید سردار سلیمانی در فتح نبل الزهرا(سلام الله علیها) سوریه به بیان خاطراتی از مهربانی ها و توجه خاص سردار به نیروهای تحت فرمانشان در سوریه اشاره کرد و بیان داشت: ایشان در اوج لحظات سخت جنگ و حمله از حال دیگران غافل نبود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از گیلان، مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی و همرزمانش با حضور برخی از مدیران، معاونین و طلاب مدارس استان در کانون فرهنگی بسیج شهرستان رشت برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبی در ابتدای همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت به درس آموزه هایی از سردار سلیمانی مانند ساده زیستی ایشان اشاره کرد و بیان داشت: باید بدانیم که این به معنای ادامه راه شهداست.

سردار حق بین هم رزم شهید سردار سلیمانی در فتح نبل الزهرا(سلام الله علیها) سوریه در ادامه این همایش به بیان خاطراتی از مهربانی ها و توجه خاص سردار به نیروهای تحت فرمانشان در سوریه اشاره کرد و بیان داشت: ایشان در اوج لحظات سخت جنگ و حمله از حال دیگران غافل نبود.

وی در ادامه گفت: اعتقاد شهید سلیمانی این بود که بد حجاب و سست ایمان نیز در جبهه‌ اسلام هستند و باید با آنها مهربان بود و سیره عملی ایشان نیز اینگونه بود که با اخلاق و روی خوش آنها را جذب می‌کرد.