امام جمعه موقت میبد:

اطاعت امر ولی فقیه ویژگی بارز سردار سلیمانی بود

شناسه خبر : 87602

1398/10/23

تعداد بازدید : 113

اطاعت امر ولی فقیه ویژگی بارز سردار سلیمانی بود
امام جمعه موقت میبد، اطاعت امر ولی فقیه در هر شرایطی را از ویژگی های بارز سردار سلیمانی دانست که بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد، در جمع طلاب و بانوان میبدی با قرائت آیه 96 سوره مریم، ایمان صحیح و عمل صالح را عامل محبوبیت در بین مردم دانست.

وی با استناد به سخن رسول گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) بیان کرد:  هرگاه خداوند بنده ای از بندگانش را دوست بدارد، جبرئیل و اهل آسمان نیز به امر خداوند او را دوست داشته و اثر این دوست داشتن  باعث محبوبیت در بین مردم می شود.

امام جمعه موقت میبد هوش، ذکاوت، قدرت بالای فرماندهی، شجاعت، اخلاص و تواضع  را از مهمترین ویژگی های سردار شهید سپهبد سلیمانی برشمرد و گفت: اخلاص این شهید والامقام عامل محبوبیّت و مجذوبیّت وی در بین مردم و حتی کودکان شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسنی حفظ نظام را از مهمترین واجبات بر اساس دیدگاه سردار سلیمانی برشمرد و خاطر نشان کرد: تسلیم امر ولایت فقیه و سرباز ولایت بودن از ویژگی های شاخص این بزرگوار بود.

وی  شهادت سردارحاج قاسم  سلیمانی را بنا بر نقل امام خمینی(رحمه الله علیه) از الطاف خفیفه الهی دانست که با وجود داغ سنگین بر ملت ایران، عامل وحدت مسلمانان جهان،کاهش اغتشاشات عراق و خروج آمریکا از منطقه خواهد شد.

امام جمعه موقت میبد شهادت سردار سلیمانی را خطرناک تر از وجود بزرگوار ایشان برای دشمنان دانست و اظهار امیدواری کرد جبهه مقاومت قوی تر از قبل عامل نابودی دشمنان اسلام خواهد شد.