کارشناس فرهنگی:

سردار سلیمانی ایران را به قدرت اول منطقه تبدیل کرد

شناسه خبر : 87572

1398/10/22

تعداد بازدید : 120

سردار سلیمانی ایران را به قدرت اول منطقه تبدیل کرد
آقای رستمیان کارشناس فرهنگی، سردار سلیمانی را مالک اشتر انقلاب و رهبری و چهره بین المللی مقاومت دانست که توانست ایران را به قدرت اول منطقه تبدیل کند.

به گزارش خبرگزاري کوثر از مازندران، سردار رستمیان در مراسم گراميداشت سردار سليماني در جمع مسئولين سپاه و خواهران طلبه ساری در مرکز تخصصي نور الزهرا(سلام الله علیها) ساری، هزينه ملت در دفاع از اسلام را 3هزار شهيد و هزاران جانباز و ايثار گر دانست و گفت: در طول انقلاب برخی خواص در حوادث و فراز و نشیبهای کشور همیشه موضع گیری های درست و به موقعی داشتند که سردار سليماني از جمله این خواص است.
 وي در ادامه شناخت مسير و اهداف دشمن را از ويژگي هاي رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: فرمانده کل قوا از طريق سردار سلیمانی، مالک اشتر خود، توانست تا به امروز بر دشمن تسلط يابد و ايران را در نگاه جهان ابر قدرت قرار دهد.
 وی افزود: بازوي ولايت، برترين ژنرال، بهترين شخصيت نظامي، قدرتمند ترين فرد از نظر نظامي، امنيتي و راهبردي از جمله ويژگي هاي شهید سليماني است.
همرزم سردار سلیمانی اعلام کرد: اخلاص، صداقت، مردم داري، شجاعت، شهادت طلبي در ضمن جهاد،  از جمله ويژگي هاي فردي سردار سلیمانی است و ایشان يار و ياور مظلومان جهان بود و خود را خادم مردم جهان مي دانست.
وی ولايت مداري را از ويژگي هاي خاص شهيد سليماني بيان کرد و تصریح کرد: این شهید والامقام خود را مطيع محض رهبري مي دانست و تمام تلاشش این بود که بتواند خواسته هاي رهبري را عملي کند.
سردار رستمیان ادامه داد: ما در طول انقلاب، مالک اشتر هاي زيادي داديم  و سردار سليماني يکي از  اين مالک اشتر ها بود که به  مقام والاي شهادت در راه دفاع از اسلام نائل شد.
 وي در پايان ضمن بيان خاطره ايي از شهيد سليماني، خاطر نشان کرد: خون شهيد سليماني سر سخت تر از خود سردار سليماني است و مردم ما ان شاء الله با بصيرت هر چه تمام تر، راه ايشان را ادامه خواهند داد.
مراسم بزرگداشت سردار شهید سلیمانی در جمع مسئولين سپاه، همکاران مديريت حوزه علمیه خواهران مازندران، اساتيد و طلاب مرکز تخصصی نورالزهرا(سلام الله علیها) و مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) ساری و برخی از بانوان شهرستان ساری در مرکز تخصصي نور الزهرا(سلام الله علیها) ساري برگزار شد.