جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت سپاه بهاباد:

خودسازي و تهذيب نفس از راه هاي شهادت طلبي است

شناسه خبر : 87569

1398/10/22

تعداد بازدید : 162

خودسازي و تهذيب نفس از راه هاي شهادت طلبي است
جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت سپاه بهاباد، خودسازي و تهذيب نفس را از راه هاي شهادت طلبي معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از یزد، آقای رضا قاسمي جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت سپاه بهاباد ضمن تسليت به مناسبت شهادت سپهبد غيور حاج قاسم سليماني و ابومهدي المهندس و همراهانشان  گفت: شهادت اين بزرگوارن غمي بزرگ بر سينه ي تمام ايران و ملت شريف عراق و ديگر كشور جهان گذاشت و باعث شد تمام جهان بار ديگر چهره امريكاي خائن و تروريست را بشناسد، و مردم نفرت و انزجار خود را با فرياد مرگ بر امريكا نشان دهند.

وي افزود: شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني توانسته بود در اكثر جبهه هاي حق عليه باطل در كل جهان اسلام حضور داشته باشد و با تربيت نيروي هاي اين جبهه و بسيج مردمي در مناطق آنها همچون خود دلير و مقاوم ساخته بود، از اين رو اين سردار برزگ بزرگترين خطر براي دشمنان به خصوص امريكا و اسرائيل بوده است .

جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت سپاه بهاباد عنوان كرد:  يكي از خصوصيات اين سردار بزرگ شهادت طلبي بود ايشان همواره از خداوند شهادت را طلب مي كردن و همين ويژگي باعث شده بود از ايشان مردي دلير بزرگ و سخت كوش براي مقاومت در برابر ظلم بسازد .

وي در ادامه به يكي از اره هاي شهادت طلبي خود سازي و تهذيب نفس اشاره كرد و افزود: شهيد سليماني ازبعد معنوي نيز مقام والايي داشت به طوري که  زهد تقوا فروتني و ساده زيستي اين مرد بزرگ زبانزد همه مردم بود و همين ويژگي هاباعث شده بود تا روح ايشان آماده شهادت شود.

آقای قاسمي در پايان گفت: حاج قاسم سليماني بيشتر عمر را در دفاع از حريم اهل بيت( علیهم السلام) و مبارزه با كفار، اشرار و تكفيري ها پرداخت و مصداق اين جمله فرمایش  رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است كه مي فرمايند: شهادت پاداش تلاش بي وقفه ي او در همه اين سالها بوده است.

  مراسم گراميداشت شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني و همراهانشان در مكان مهديه بهاباد باسخنراني آقای رضا قاسمي جانشين فرمانده مقاومت شهرستان بهاباد و مديحه سرايي حجت الاسلام و المسلمين علي كارگر با هدف زنده نگهداشتن ياد شهدا و محکومیت رژیم امریکا در جمع طلاب و اقشار مردم برگزار شد